موج
کدخبر : ۲۸۵۹۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-285915

حسین انتظامی در جلسه شورای مدیران سازمان سینمایی مطرح کرد:

رییس سازمان سینمایی تاکید کرد: کسی که هر کدام از شیوه نامه های نظارتی و یا حمایتی را می خواند باید بتواند بدون مراجعه، واکنش ما را با احتمال بالا حدس بزند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری ، حسین انتظامی در جلسه شورای معاونان و مدیران سازمان سینمایی که به بررسی پیش نویس شیوه نامه های حمایتی اختصاص داشت شفافیت را پیش بینی پذیری دانست و اظهار کرد: کسی که هر کدام از شیوه نامه های نظارتی و یا حمایتی را می خواند باید بتواند بدون مراجعه، واکنش ما را با احتمال بالا حدس بزند: این که با درخواست او موافقت می کنیم؟ و اگر مخالفت می کنیم اولا به استناد کدام مقرره بالادستی است؟ و ثانیا آیا با فرد دیگر در شرایط مشابه، عین همین رفتار را می کنیم یا تبعیض قائل می شویم؟

رییس سازمان سینمایی ادامه داد: در بخش های حمایتی چقدر حمایت می کنیم؟ و چه حمایت هایی؟ و آیا با رقیب او که شرایط مساوی داشته هم همان رفتار را داشته ایم؟ حرف ها، انتظارات، دستورات و برخوردهای تنبیهی مستند به کدام سند بالادستی است؟ به نوبت، پایبندیم؟ و اگر ضوابطی برای جابجایی نوبت داریم اعلام کرده ایم؟ و آنها قابل دفاع هستند؟

انتظامی تاکید کرد: اگر شیوه نامه ها نتوانند این سوالات را پاسخ دهند فقط کلیات است.

در این جلسه سید صادق موسوی مدیرعامل انجمن سینمای جوانان و علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی گزارشی را از شیوه نامه های حمایتی ارائه کردند.

در این جلسه همچنین وضعیت فعالیت سینما سیار بررسی شد.

علیرضا رضاداد ، ابراهیم داروغه زاده ، محمود اربابی، محمدحسن خوشنویس، منوچهر شاهسواری ، مجید مسچی، لادن طاهری ، محمدمهدی طباطبایی نژاد، سید صادق موسوی، علیرضا تابش، سعید رجبی فروتن، سید روح الله حسینی ، مهدی یزدانی ، حبیب ایل بیگی ، جعفر انصاری فر و مسعود نجفی از حاضران در جلسه شورای معاونان، مدیران و مشاوران سازمان سینمایی بودند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها