موج
کدخبر : ۲۷۰۲۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270219

در پردیس سینمایی باغ کتاب صورت گرفت؛

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی ژن خوک با انتقاد تند سعید سهیلی از هیات انتخاب جشنواره فیلم فجر و تقدیر از ناصر ملک مطیعی، جمشید آریا و ابوالفضل پور عرب برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، یکشنبه 26 اسفند 97 مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی ژن خوک، ساخته سعید سهیلی با حضور کارگردان، بازیگران، عوامل فیلم و ابوالحسن داوودی ، سیروس الوند ،  ابوالفضل پورعرب و حمید فرخ نژاد به عنوان مهمانان ویژه این مراسم برگزار شد.

در ابتدای نمایش این فیلم که با تاخیر نسبتا قابل توجهی آغاز شد، سعید سهیلی پشت تریبون قرار گرفت و ضمن ادای احترام و عرض خیر مقدم به مهمانانی که در شبی بارانی و یکی از شبهای پر ترافیک آخر سال برای تماشای این فیلم آمده بودند گفت:  نمی خواهم بدخلقی کنم اما در این چند روز فکر کردم که این فیلم را به چه کسی تقدیم کنم که سه نفر به ذهنم رسید.

وی با انتقاد و کنایه افزود: در ابتدا خواستم این فیلم را به احمد امینی تقدیم کنم به دلیل اینکه ایشان پنج شش فیلم ساخته که در مجموع تماشاگرانش به تعداد تماشاگران یک روز فیلم های من هم نبوده است. بعد فکر کردم که بهتر است این فیلم را به بهروز شعیبی تقدیم کنم که در حالی که مردم حتی در تامین هزینه مایحتاج خود با سختی روبرو هستند ایشان با پول بیت المال فیلم می سازد و برای این کار همیشه بودجه دارد.

سهیلی تصریح کرد: این فیلم را به این دو نفر می خواستم اهدا کنم که با این ویژگی ها مانع حضور ژن خوک در جشنواره فیلم فجر شدند.

این کارگردان ادامه داد: همه اینها شوخی است! اما می خواستم در اولِ فیلم، فیلم را تقدیم به ناصر ملک مطیعی کنم که تهدیدم کردند که ممکن است با این کار تعدادی از سینماهای غیر خصوصی در زمان اکران، از نمایش فیلمت خودداری کنند. بنابراین من این اکران را تقدیم به او می کنم که مطمئنم اگر در قید حیات بود، الان اینجا حضور داشت.

سعید سهیلی سپس از جمشید هاشم پور دعوت کرد تا به روی سن بیاید و گفت: والله باالله تاالله! جمشید آریا  دیگر نقش های بلند بازی نمی کند، هر چقدر هم  ما اصرار کردیم که کمی بیشتر حضور داشته باشد نپذیرفته. این را برای کسانی می گویم که در فضای مجازی، ما را به خاطر این مسئله مورد سوال قرار داده اند.

وی افزود: به هر حال حضور این بازیگر در هر فیلمی، برای فیلم و سینمای ایران غنیمت است.

پس از آن سهیلی از ابوالفضل پورعرب و حمید فرخ نژاد برای حضور بر روی سن دعوت کرد و گفت: فرخ نژاد قول داده که گشت ارشاد سه را هم بازی کند.

وی افزود: کیک تولد ژن خوک را هم این سه بزرگوار خواهند برید.

پس از آن این کارگردان از امیرعلی ملک مطیعی فرزند ناصر ملک مطیعی و عوامل و بازیگرانی که در سالن حضور داشتند برای حضور بر روی سن دعوت کرد.

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی ژن خوک

جمشید هاشم پور در سخنان کوتاهی خطاب به تماشاگران گفت: بدنه سینمای ایران شما هستید و ما خدمت گزار هستیم که می خواهیم کارمان را ارائه کنیم تا شما ما را تایید یا تکذیب کنید. این شما هستید که به ما می گویید در کدام کار باشیم یا نباشیم.

ابوالفضل پور عرب هم گفت: از همه کسانی که از ما با عشق و دوستی حمایت کردند ممنونیم. سازندگان ژن خوک و ما اینجا آمدیم تا به شما خیرمقدم بگوییم.

وی افزود: از سیروس الوند و حمید فرخ نژاد که به رغم این که عزادار درگذشت برادرهایشان هستند تشکر می کنم که در این مراسم حضور پیدا کردند.

سپس در بخش بعدی این مراسم، از سه پوستر که با نگاهی تقدیری و به طور جداگانه با تصاویری از سعید سهیلی به همراه ناصر ملک مطیعی، جمشید هاشم پور و ابوالفضل پورعرب طراحی شده بود، رونمایی شد.

بهرنگ علوی هم که ظاهرا این مراسم با روز تولدش مقارن شده بود، در سخنانی بسیار کوتاه گفت: باعث افتخار است که در کنار این تیم حرفه ای هستم.

نازنین بیاتی ، الناز حبیبی ، هادی حجازی فر ، بهرنگ علوی و تعداد دیگری از عوامل و بازیگران فیلم سینمایی ژن خوک بر روی سن حضور پیدا کرده بودند.

در پایان و پس از برش کیک تولد فیلم، فیلم سینمایی ژن خوک به نمایش در آمد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها