موج

سعید آقاخانی مشغول تصویر برداری سریال نون.خ برای نوروز 98 است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی نون.خ از اواخر آذر ماه امسال به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی آغاز شده است. این سریال که برای پخش در ایام نوروز 98 از شبکه یک سیما آماده می شود، مراحل تصویربرداری را سپری می کند.

سعید آقاخانى، حمیدرضا آذرنگ، فریده سپاه منصور، على صادقى ، هومن حاج عبدالهى، نعیمه نظام دوست، سیروس میمنت، على صالحى، پاشا جمالى، نسرین مرادى، هدیه بازوند، ندا قاسمى، صبا ایزدپناه، شیدا یوسفى، وحید قاضى زاهد و ... از جمله بازیگران این سریال نوروزی هستند. بزودی بازیگران شناخته شده دیگری نیز به این مجموعه خواهند پیوست.

نون.خ

فیلمنامه سریال توسط امیر وفایی به نگارش درآمده است

این مجموعه تلویزیونی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۱۶ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای برای پخش در ایام نوروز ۹۸ از شبکه یک سیما تولید می‌شود.

آقاخانی پیش از این در تلویزیون کارگردانی سریالهای عید امسال، زن بابا، راه در رو، خوش نشین‌ها، نقطه سرخط، دزد و پلیس، خروس، روزهای بد، به‌در، بیمار استاندارد و شب عید را به عهده داشته که اغلب از جمله سریالهای پربیننده سیما بوده اند. نون.خ  یازدهمین سریال آقاخانی در مقام کارگردان محسوب می شود. فرجی نیز پیش از این سریال لژیونر را تهیه کرده است.

سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از: مجرى طرح: حسن مصطفوى، مدیرتصویربردارى:  امیرمعقولى، صدابردار: محمد شاهوردى،طراح گریم: عباس عباسى،طراح صحنه: امین جهانی، طراح لباس: پگاه ترکى،دستیارکارگردان: مصطفى تنابنده، برنامه ریز: ساناز بصیر، عکاس: کوروش جوان، دستیار تولید: محمدرضا دلنوازى، مدیرتدارکات: مجید لعل سنجیان، مشاور رسانه ای: هادی اعتمادی مجد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها