English

همزمان با گرامیداشت هفته هلال احمر برگزار می شود؛

اجرای ۵۷ عنوان برنامه امدادی، درمانی و بشردوستانه در فارس

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس از اجرای ۵۷ برنامه امدادی، درمانی، حمایتی و فرهنگی همزمان با گرامیداشت هفته هلال احمر در فارس خبر داد.

اجرای ۵۷ عنوان برنامه امدادی، درمانی و بشردوستانه در فارس
به گزارش خبرگزاری موج فارس

، حسین درویشی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس از اجرای ۵۷ برنامه امدادی، درمانی، حمایتی و فرهنگی همزمان با گرامیداشت هفته هلال احمر در فارس خبر داد و گفت: ۱۸ تا ۲۴ اردیبهشت ماه به عنوان گرامیداشت هفته هلال نام گذاری گردیده که هلال احمر استان فارس در جهت ارائه خدمات ویژه به هم استانی‌ها اقدام به اجرای طرح های مختلف بشردوستانه و حمایتی نموده است.

درویشی عنوان کرد: این جمعیت با اجرای طرح های حمایتی در دوحوزه درمان و توانبخشی و داوطلبان نظیر افتتاح طرح های آبرسانی در فارس و هرمزگان، ارائه خدمات فیزیوتراپی، کاردرمانی، بینایی سنجی، گفتار درمانی، به مددجویان با ۵۰ درصد تخفیف فرانشیز در یک روز، خدمات ارتوز، پروتز، دندانپزشکی و دندانسازی به نیازمندان با تخفیف و همچنین حضور تیم های خدمات بهداشتی و درمانی توسط تیم های اضطراری و کاروان سلامت در مناطق کم برخوردار اقدام به ارائه خدمت در این ایام می نماید.

برگزاری دوره‌های آموزشی همگانی مبتنی بر نیاز در خانه‌های هلال، پارک های محله ای و مساجد، کلاس های آموزشی امداد و کمک های اولیه و طرح آموزشی جمعه، ایمان، ایمنی از جمله فعالیت آموزشی این جمعیت در هفته هلال احمر است که مدیر عامل این جمعیت به آن اشاره کرد.

وی در ادامه به اجرای فعالیت های امدادی نیز پرداخت و بیان کرد: برگزاری مانورهای مختلف امداد و نجات با رویکرد های تخصصی همچون امداد کوهستان، امداد و نجات جاده ای و اسکان اضطراری و همچنین اجرای برنامه توان افزایی نجاتگران تخصصی با صعود سراسری به قله بل بلند ترین قله استان در شهرستان اقلید صورت می‌پذیرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس در پایان به افتتاح برنامه مدیریت اضطراری روابط عمومی در حوادث توسط این جمعیت پرداخت و تصریح کرد: با توجه به نقش و جایگاه رسانه و اهمیت آن در اطلاع رسانی و انتشار به موقع اخبار و اطلاعیه‌های رویدادها به ویژه حوادث این جمعیت اقدام به اجرای طرح برنامه مدیریت اضطراری روابط عمومی نموده است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه