English

استاندار فارس مطرح کرد؛

بهره مندی از ظرفیت بسیج سازندگی در مدیریت مصرف انرژی

استاندار فارس خواستار جلب مشارکت های مردمی در راستای تحقق شعار سال شد و پیشنهاد بهره مندی از ظرفیت های بسیج سازندگی در راستای کاهش مصرف انرژی را مطرح کرد.

بهره مندی از ظرفیت بسیج سازندگی در مدیریت مصرف انرژی
به گزارش خبرگزاری موج فارس

، محمدهادی ایمانیه در جلسه قرارگاه محرومیت زدایی خواستار جلب مشارکت های مردمی در راستای تحقق شعار سال شد.

او پیشنهاد نقش آفرینی بسیج سازندگی در راستای کاهش مصرف انرژی را مطرح کرد و بیان داشت: ناترازی آب، برق و گاز از موانع جدی هستند که در برابر تولید ایستادگی می کند.

ایمانیه بیان داشت: بزرگترین خدمت به عرصه تولید، مدیریت مصرف انرژی است و راهکارهایی نظیر انتقال آب از خلیج فارس، احداث چاه های عمیق و بارورسازی ابرها به صورت مقطعی می توانند انرژی پایدار را برای بخش صنعت تامین کنند.

به گفته استاندار فارس، با کاهش ده درصدی مصرف آب در استان شاهد رونق چشمگیر پروژه های تولیدی خواهیم بود.

او در ادامه خاطرنشان کرد: تکنولوژی شرکت های دانش بنیان به یاری مجتمع های تولیدی در کاهش مصرف انرژی بیاید و این امر در مقیاس کلان می تواند نقش مهمی در مدیریت مصرف ایفا کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش خواستار بهره مندی از ظرفیت های بسیج برای راه اندازی نهضت صنایع دستی شد و بیان داشت: با تامین زنجیره تولید و فروش در عرصه های داخلی و خارجی می توان به ارزش افزوده و درآمدزایی چشمگیری دست یافت.

ایمانیه از آزادسازی سه هزار هکتار زمین برای اجرای نهضت مسکن روستایی خبر داد و افزود: با سرمایه گذاری در این عرصه شاهد پیشگیری از مهاجرت و کاهش حاشیه نشینی خواهیم بود.

استاندار فارس با اشاره به اهمیت بسط حوزه های اعتقادی و معرفتی در جامعه افزود: تعریف پیوست فرهنگی برای پروژه ها نقش موثری در مقابله با آسیب های اجتماعی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه