English

نمایشگاه تخصصی ورزش، خدمات سفر و طبیعت گردی در شیراز آغاز به کار کرد

آیین گشایش نهمین نمایشگاه تخصصی ورزش، تجهیزات ورزشی و خدمات سفر همزمان با چهارمین دوره نمایشگاه آفرود، کمپینگ و طبیعت گردی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس برگزار شد.

نمایشگاه تخصصی ورزش، خدمات سفر و طبیعت گردی در شیراز آغاز به کار کرد
به گزارش خبرگزاری موج فارس

، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس در این مراسم گفت: هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه ارتقا فرهنگ و آگاهی عمومی درباره ورزش و ترویج فعالیت های ورزشی است.

محسن نهاوندی در ادامه سخنان خود بیان کرد: این نمایشگاه فرصتی برای نمایش محصولات و تجهیزات ورزشی و معرفی تکنولوژی های جدید حوزه ورزش، ارائه اطلاعات و مشاوره در زمینه های مختلف ورزشی و همچنین محلی برای جذب علاقه مندان ورزش و فعالیت های بدنی است.

وی با اشاره به اثرگذاری ورزش در سلامت، اجتماع، تجارت، توریسم و اقتصاد به تشریح این موارد پرداخت و اظهار داشت: ورزش و فعالیت های بدنی بهبود سلامت جامعه را تصمین می کند؛ و این امر موجب کاهش هزینه های درمانی و همچنین جامعه سالم تر و پویا تر می شود.

وی در ادامه تاثیرات اجتماعی ورزش را بر شمرد و ادامه داد: ورزش به ترویج همبستگی و تعامل اجتماعی کمک می کند؛ که می توان به مواردی از جمله ایجاد همبستگی و انسجام اجتماعی، ترویح سلامت جامعه، ترویج ارزش های اخلاقی، کاهش جرم و جنایت و ترویج تفکر سالم اشاره داشت.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس در جمع بندی سخنان خود ورزش را از ارکان مهم و اساسی جوامع بشری دانست و از آمادگی شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس در میزبانی از رویداد های ورزشی متناسب با فضای در اختیار این مجموعه سخن  گفت و اعلام داشت که این شرکت از هیچگونه ایفای نقش در این مسئله کوتاهی نخواهد کرد.

نمایشگاه ورزش شیراز تا ۱۳ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس از ساعت ۱۶ لغایت ۲۱ میزبان بازدید کنندگان است.

نمایشگاه ورزش+شیراز

نمایشگاه ورزش+شیراز

نمایشگاه ورزش+ شیراز

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه