English

استاندار فارس:

دانش و تجربیات متولیان امر برگزاری انتخابات در دستور کار این ستاد قرار گیرد

استاندار فارس گفت: برای تحقق ۴ اصل مورد انتظار رهبری در انتخابات، می بایست مستندسازی و بکارگیری دانش و تجربیات متولیان امر برگزاری انتخابات در دستور کار این ستاد قرار گیرد.

دانش و تجربیات متولیان امر برگزاری انتخابات در دستور کار این ستاد قرار گیرد
به گزارش خبرگزاری موج فارس

، محمدهادی ایمانیه استاندار فارس، در جلسه با اعضاء ستاد انتخابات استان گفت: انتخابات در بسیاری از کشورهای دنیا، ابزاری مهم و مفید برای تحقق مردم‌سالاری و بازتاب خواست آن‌ها در تصمیم‌سازی سیاسی است.

وی افزود، همانطور که مقام معظم رهبری تأکید داشتند، امنیت کامل، رقابت واقعی و سلامت حقیقی انتخابات می‌تواند، تأثیر به سزایی در مشارکت پرشور مردم در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری داشته باشد. از این رو برای تحقق ۴ اصل مورد انتظار ایشان در انتخابات، می بایست مستندسازی و بکارگیری دانش و تجربیات متولیان امر برگزاری انتخابات در دستور کار این ستاد قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه امروزه نظام مدیریت دانش به عنوان مغز سازمان مطرح است تاکید کرد: نظام مدیریت دانش کارکنان را به اطلاعات، دانش و تجربیات مورد نیاز مجهز می‌‌کند تا بتوانند وظایف خود را به درستی انجام دهند، و تصمیمات صحیح‌تر و سریع‌تری را اتخاذ کنند بنابراین نظامی که می تواند فرآیند برگزاری انتخابات پیش رو را پشتیبانی کند، نظام جامع مدیریت دانش سازمانی است.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه فرهنگ ایرانی اسلامی یک فرهنگ منحصربه فرد و با ویژگی‌های خاص خود است، بیان کرد: انتخابات در ایران مهم‌ترین ابزار مردم‌ سالاری دینی و راهکار گردش نخبگان به شمار می‌آید، که در راستای تحقق مردم سالاری دینی و تحقق منویات رهبری در امر انتخابات، متولیان امر برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری استان فارس مکلف هستند که نسبت به شناسایی افراد دارای دانش و تجربه بالا در امر برگزاری انتخابات، مستندسازی دانش و تجربیات آنان، به اشتراک‌گذاری، انتقال و به کارگیری دانش و تجربه گران بهاء آنان در انتخابات پیش رو و توسعه آن برای آیندگان اهتمام ویژه داشته و آن را در سرلوحه کار خود قرار دهند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه