موج
کدخبر : ۲۵۱۱۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-251189

فرمانده سپاه بقیه الله(عج) شیراز خبر داد:

فرمانده سپاه بقیه الله(عج)شیراز گفت: امسال بیش از 2هزار دانش آموز ناحیه 3 شیراز از مناطق راهیان نوردر استان اهواز بازدید خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، سرهنگ پاسدار محمد جعفر دوستدار فرمانده سپاه بقیه الله(عج) شیراز با بیان اینکه امسال بیش از 2هزار دانش آموز ناحیه 3 شیراز از مناطق راهیان نور در استان خوزستان بازدید خواهند کرد، گفت: اعزام کاروان راهیان  نور دانش آموزی از دانش آموزان ناحیه 3 شیراز به استعداد 16دستگاه اتوبوس روز چهارشنبه مورخ23آبان ماه در مکان تالار معلم فلکه خاتون اعزام خواهند شد.

فرمانده سپاه بقیه الله(عج) شیراز افزود: با برنامه ریزی ها و هماهنگی های به عمل آمده با آموزش و پرورش تلاش شده است که از فرصت این اردوی معنوی سه روزه، دانش آموزان با فرهنگ متعالی دفاع مقدس آشنا شوند که بر این اساس علاوه بر برنامه در یادمان های مورد بازدید در هر اتوبوس  از یک نفر همکار فرهنگی، یک نفرخادم الشهید، یک راوی و سخنران جهت بهره برداری هرچه بیشتر دانش آموزان برنامه ریزی شده است

وی تصریح کرد: در این اردوی سه روزه دانش آموزان مناطق عملیاتی الغمه (یادبود کربلای 5شلمچه، پادگان شهید مسعودیان، و معراج الشهداء را مورد بازدید قرار خواهند داد.

به گفته فرمانده سپاه بقیه الله(عج)، هدف از برگزاری این اردوها، آشنایی نسل نوجوان و جوان انقلاب با ارزش های دفاع مقدس و سیره شهدا و سبک زندگی است.

دوستدار خاطر نشان کرد: تلاش دست اندرکاران این اردو اعم از سپاه و آموزش و پرورش بر این است تا اجرای با کیفیت اردو بخشی از سند تحول بنیادین  در آموزش و پرورش محقق شود و نکته قابل توجه در در این اردو استمرار ارتباط با زائرین کربلای ایران بعد از سفر می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها