موج
کدخبر : ۳۱۴۷۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314705

مدیــــــران عامـــــل شرکــــت شهرک‌های صنعتی سراسر کشور طی دو روز در محل برگزاری همایش‌های فولاد مبارکه گرد هم آمــــدند و درخصـــوص رفع مشکلات شهرک‌های صنعتی و تولیدکنندگان و همچنین تحقق هرچه بیشتر اهداف سال رونق تولیــــــد در حوزۀ شهـــرک‌های صنعتی کشور تبادل‌نظر کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، در جریان برگزاری این مراسم، صالحی‌نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و ریاست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌ های صنعتی در ایران  گفت: بیش از ۸۵۰ شهرک و ناحیۀ صنعتی در کشور وجود دارد. در این مجموعه‌های صنعتی ۴۵۰ شهرک صنعتی و ۴۰۰ ناحیۀ صنعتی و بیش از ۴۵ هزار واحد تولیدی مشغول به فعالیت‌اند.

وی ضمن قدردانی از حمایت فولاد مبارکه اصفهان در برگزاری این گردهمایی و با اشاره به این‌که فولاد مبارکه یکی از واحد بزرگ کشور است و نقش مهمی در توسعۀ زیرساخت‌های صنعت دارد گفت: کمتر صنعتی است که از محصولات فولاد مبارکه در چرخۀ تولید خود استفاده نکند.

معاون وزیر صمت ادامه داد: شرکت فولاد مبارکه به‌دلیل کیفیت محصول و فناوری مورداستفاده به یک برند خوب در بازارهای صادراتی تبدیل شده و کارخانه‌ای است که زنجیرۀ کامل تولید فولاد را در اختیار دارد.

صالحی‌نیا گفت: بسیاری از صنعتگران کشور به‌خوبی با استفاده از محصولات فولاد مبارکه تغذیه و تقویت می‌شوند و محصولات این شرکت را به محصول نهایی و با ارزش‌افزودۀ بالاتر تبدیل می‌کنند.

وی با اشاره به نقش توسعه‌ های فولاد مبارکه در توسعۀ دانش فنی و ارتقای ظرفیت فولاد کشور گفت: در مجموعۀ فولاد مبارکه گسترۀ بسیار بزرگی از خدمات نرم‌افزاری خدمات برق، الکترونیک و مکانیک وجود دارد و با به‌کارگیری مجموعۀ این دانش‌ها، کشور هر روز به توانمندی تولید محصولات جدیدی دست می‌یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها