موج
کدخبر : ۲۹۳۲۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-293279

در دیدار مدیر عامل ذوب آهن اصفهان با فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان عنوان شد:

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت: امید است بتوانیم وظیفه ای که امروز رهبر معظم انقلاب برای واحدهای تولیدی معیین نمودند که همان تولید حداکثری است را محقق نماییم و در رفع تنگناهای اخیر که استکبار جهانی ایجاد نموده به سهم خویش نقش آفرین باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج، در آستانه اعیاد قربان و غدیر منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به همراه تنی چند از مسئولین شرکت با سرتیپ پاسدار فدا،فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان دیدار و گفتگو نمود.

* ذوب آهن اصفهان در اشتغال زایی وکارآفرینی پیشگام است       

در این دیدار که سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه سپاه لنجان و سرهنگ مختاری فرمانده بسیج ذوب آهن نیز حضور داشتند،سرتیپ فدا از خدمات ذوب آهن اصفهان در عرصه های مختلف از جمله دوران انقلاب و دفاع مقدس ( پشتیبانی لجستیک و رزمی) در حوادث غیر مترقبه تشکر و قدردانی نمود و ذوب آهن اصفهان را پیشگام در اشتغال زایی وکارآفرینی معرفی نمود.

وی تولید ریل ملی و سایر محصولات جدید و دارای ارزش افزوده در ذوب آهن اصفهان را بسیار موثر برشمرد و خاطر نشان کرد : امیدواریم با برطرف شدن چالش های مالی و همچنین تامین پایدار مواد اولیه این شرکت مادر صنعتی مانند گذشته در اوج قرار گیرد.

در ادامه مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت حمایت از ارزش ها و دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی را وظیفه اصلی شرکت عنوان کرد و تصریح نمود: امید است بتوانیم با همدلی و حمایت همه جانبه کارکنان شرکت وظیفه ای که امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی برای واحدهای تولیدی معیین نمودند که همان تولید حداکثری است را محقق نماییم و در رفع تنگناهای اخیر که استکبار جهانی ایجاد نموده به سهم خویش نقش آفرین باشیم.

وی اظهار داشت: امیدواریم با حمایت اخیر دولت در تامین بخشی از نیازها ، ذوب آهن اصفهان بتواند به ظرفیت اسمی خود دست یابد.

مدیرعامل شرکت بیان کرد: برنامه دراز مدت شرکت حرکت به سمت تولیدات کیفی و محصولات با ارزش افزوده بیشتر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها