English

وزارت دفاع از مردم مسلمان ایران برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بیانه ای از آحاد ملت شریف و امت اسلام برای حضور در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس دعوت کرد.

وزارت دفاع از مردم مسلمان ایران برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد

به گزارش خبرگزاری موج، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بیانه ای از آحاد ملت شریف و همیشه در صحنه ایران و امت اسلام برای حضور در راهپیمایی شکوهمند و دشمن شکن روز قدس دعوت کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

« بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی قدس ابتکار راهبردی و ماندگار حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه است که با بینش عمیق و حکمت الهی اجازه نداد اندیشه و راه آزادسازی پاره تن جهان اسلام، فلسطین عزیز از یاد و خاطره مسلمانان جهان فراموش شود.

روز جهانی قدس از سویی خروش امواج بلند و سهمگین ‌ فریاد امت متحد اسلام و جوامع اسلامی علیه سالها ستم، وحشی گری، اشغال و جنایت و از سویی دیگر همدردی با آلام ملت ستمدیده و مظلوم فلسطین است؛ روزی نمادین برای پی گیری آرمانی مقدس و ماندگار است که با هیاهوهای مثلث امپراطوری رسانه ای زر و زور و تزویر و با طرح های فریبکارانه و شکست خورده‌ی سازش و عادی سازی روابط، هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

جهان اسلام هرگز نسخه دست نویس سرویس های اطلاعاتی غربی و تلقیح مصنوعی این غده سرطانی را در جغرافیا، تمدن و تفکر اسلامی نخواهد پذیرفت و با اتحاد و همبستگی ‌تا بازگرداندن آخرین وجب از خاک این سرزمین مقدس از حمایت و پشتیبانی ملت مظلوم فلسطین دست برنخواهد داشت.

میراث فلسطین بعد از سالهای اشغال، جهاد، مقاومت، شهادت و رویش نسل جوان مقاوم و آگاه با تجربه تاریخی و با حافظه ماندگار از توطئه های شوم دشمنان به ویژه رژیم صهیونیستی و جهان غرب و با دلی مالامال از اندوه سال‌های تجاوز و آوارگی و بی مهری جهان است که انتفاضه ای جدید و طرحی نو در مقاومت درانداخته است.

آنچه جهان امروز شاهد آن است قوی تر شدن روز به روز گروه های مقاومت و مجهز شدن آنان به انواع تسلیحات و اراده محکم آنان برای مقاومت است. اوضاع بحرانی و متزلزل داخلی و ‌فساد دستگاه ها و حاکمان جنایت کار این رژیم، خبر از فروپاشی درونی و اضمحلال این جرثومه فساد و تباهی را می دهد.

فرار عده قابل توجهی از غاصبان صهیونیستی از سرزمین فلسطین و فساد درهم تنیده در اجزای انواع نظامات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی این رژیم، موید این پیام راهبردی است که راه چندانی برای آزادی قدس شریف نمانده است!

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ضمن محکومیت اشغال، تجاوز، ستم و کشتار کودکان و زنان و مردان فلسطینی توسط این رژیم منحوس، از آحاد ملت شریف و همیشه در صحنه ایران و امت اسلام برای حضور در راهپیمایی شکوهمند و دشمن شکن روز قدس دعوت به عمل نموده و رجإ واثق دارد اتحاد و همبستگی ملت های مسلمان به سالها اشغال این سرزمین مقدس پایان خواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه