موج
کدخبر : ۴۱۲۷۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-412713

یوسفی در صحن مجلس:

عضو هیات رئیسه مجلس درباره حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی، گفت: در حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی باید حواسمان به بازنشستگان و اقشار ضعیف جامعه باشد تا سفره آنها کوچک‌تر نشود.

به گزارش خبرگزاری موج، مجتبی یوسفی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۱۴ دی ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، ضمن گرامیداشت سالگرد شهادت«حاج قاسم»، گفت: دو سال از شهادت سردار سلیمانی گذشت اما داغ و غم مردم از فقدان شهید سلیمانی کم نشده است. هر فردی که در کنار آرمان‌های واقعی امام (ره) و انقلاب اسلامی باشد، قطعاً مردم دوستدار وی خواهند بود.

وی متذکر شد: در مقابل برخی افراد دارای تفکر لیبرالی هستند که در دولت روحانی شاهد این مساله بودیم و آن افراد برای رسیدن به اهداف خود مسائلی چون واکسن را به برجام و FATF گره می‌زدند.

نماینده مردم اهوار در مجلس گفت: دولت سیزدهم در چهار ماه نزدیک به ۱۲۰ میلیون دوز واکسن برای مقابله با کرونا تزریق کرد و ۱۸۰ میلیون دوز واکسن هم وارد شده است. این نگاه باید در حل مسائل و مشکلات اقتصادی مردم هم مورد توجه قرار گیرد

یوسفی درباره حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی، گفت: در حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی باید حواسمان به بازنشستگان و اقشار ضعیف جامعه باشد تا سفره آنها کوچک‌تر نشود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها