موج
کدخبر : ۴۰۵۷۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405738

سردار سلیمانی:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: هفته بسیج با رزمایش ۵۷۲۰ گروه های جهادی برای خدمت به مردم آغاز می شود. همچنین ۱۵۰۰ سری جهیزیه به زوج های جوان اهدا و ۴ هزار زندانی غیرعمد نیز آزاد خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نشست خبری که صبح امروز(دوشنبه) برای تشریح برنامه های این سازمان در هفته بسیج برگزار شد، اظهار داشت: آذر ماه یادآور صدور فرمان تاریخی امام خمینی (ره) برای تشکیل بسیج مستضعفین است. اگر چه آن زمان جنگ آغاز نشده بود، اما ایشان بسیج را برای خدمت به مردم و پاسخ به ضروریات زندگی مردم تشکیل دادند.

وی ادامه داد: شجره طیبه الهی بسیج در محور اصلی محور مقاومت ملت ایران در دفاع مقدس و عرصه های مختلف قرار دارد و با تقدیم ده ها شهید، مکتب دفاعی کشور را خلق کرد که سایر ملت های اسلامی از این مکتب، دفاع را یاد گرفته و بر این اساس محور مقاومت شکل گرفت.

بسیج شرایط و تشکیلاتی را برای نقش آفرینی مردم فراهم کرده است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج شرایط و تشکیلاتی را برای نقش آفرینی مردم فراهم کرده است تا حاکمیت مردمی دینی تحقق یابد.

غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور

سردار سلیمانی شعار هفته بسیج را «بسیج پاره تن مردم ایران» اعلام کرد و گفت: هفته بسیج با رزمایش ۵۷۲۰ گروه های جهادی برای خدمت به مردم آغاز می شود. همچنین ۱۵۰۰ سری جهیزیه به زوج های جوان اهدا و ۴ هزار زندانی غیرعمد نیز آزاد خواهد شد.

وی اهدای بسته های معیشتی به نیازمندان را از دیگر اقدامات بسیح اعلام کرد و گفت: ۲۵۳۳ پروژه شامل مسکن محرومین، برق رسانی، احداث راه و پل و مراکز درمانی در این هفته افتتاح می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`