موج
کدخبر : ۳۹۷۵۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-397565

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد؛

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: از زمانی که دو بخش ورزش و جوانان با هم ادغام شدند بخش جوانان به طور کلی مورد غفلت قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی با اشاره به تفکیک وزارت ورزش و جوانان و مطالبات مغفول مانده بخش جوانان در سال‌های اخیر گفت: یکی از اقدامات خوبی که در راستای توجه به بخش جوانان در وزارت ورزش و جوانان داشتیم، این بوده که در زمان ارائه برنامه‌های وزیر مربوطه به کمیسیون، این موضوع را مورد مطالبه قرار دادیم.

وی تاکید کرد: ما در جلسات خود به وزیر مربوطه گفتیم از زمانی که دو بخش ورزش و جوانان با هم ادغام شدند بخش جوانان به طور کلی مورد غفلت قرار گرفته است بنابراین باید به این بخش توجه جدی شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: همچنین ما معتقدیم معاونتی که برای بخش جوانان در نظر گرفته می‌شود باید معاونت قوی باشد وگرنه ما باید به سمت دو قسمت کردن وزارتخانه پیش برویم.

وی تاکید کرد: ما به وزیر مربوطه گفتیم که اگر نمی‌خواهد وزارتخانه دو بخش شود باید معاونت جوانان را در این وزارتخانه تقویت کند.

حجت‌الاسلام آقاتهرانی زبر ضمن ابراز امیدواری از تعیین فردی مناسب برای بخش جوانان وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: ما قبول داریم که مطالبات جوانان در چند سال اخیر مورد غفلت قرار گرفته است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه مطالبات جوانان به حق است، اظهار داشت: البته کمیسیون فرهنگی اقدامات مناسبی در بحث ازدواج جوانان و مبحث جمعیت انجام داد و حتی بودجه لازم را هم برای این مسئله تعیین کرد بنابراین ما پیگیر این مباحث تا به آخر هستیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

پربازدیدترین گروه

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

دیگر رسانه ها

`