موج
کدخبر : ۳۹۶۵۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396521

دریادار سیاری:

دریادار سیاری در نشست هم اندیشی ارتش و کمیسیون آموزش مجلس، با اشاره به اهمیت امر آموزش و تربیت نیروی انسانی، گفت: مهمترین سرمایه هر سازمانی نیروی انسانی آن است که می‌تواند موجب رشد و بالندگی آن سازمان شود.

به گزارش خبرگزاری موج، نشست هم‌اندیشی ارتش و کمیسیون آموزش، تحقیقات مجلس شورای اسلامی برای خوشایندسازی محیط آموزش و ارتقاء سطح آموزش سربازان ظهر دوشنبه با حضور دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، سرتیپ عباس فلاح معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش،  سرتیپ علیرضا شیخ آموزش ارتش و رییس و اعضای کمیسیون آموزش مجلس در پادگان ۰۱ شهدای وظیفه نزاجا برگزار شد.  

دریادار سیاری در این نشست با اشاره به اهمیت امر آموزش و تربیت نیروی انسانی، گفت: مهمترین سرمایه هر سازمانی نیروی انسانی آن است که می‌تواند موجب رشد و بالندگی آن سازمان شود.  

معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران از طیف‌های مختلف نیروهای انسانی برخوردار است گفت: ارتش در تربیت و آموزش نیروی انسانی نقش بسیار بالا و جایگاه ارزشمندی دارد.  در نیروهای مسلح و ارتش بحث آموزش و تربیت مقوله بسیار مهمی است و می‌تواند نیروی انسانی مورد نیاز کشور را مطابق ارزشهای جمهوری اسلامی ایران تربیت کند تا این نیروی انسانی کارآمد بتواند موجب بالندگی و ارتقاء توان رزمی و بالندگی کشور شود.  

وی با بیان اینکه ۷ دانشگاه در سطح ارتش در کنار مراکز آموزشی که در سراسر کشور وجود دارند بحث مهم تربیت و آموزش نیروهای مورد نیاز ارتش را برعهده دارند، افزود: بحث آموزش به صورت شبانه‌روزی در ارتش انجام می‌شود تا بتوانیم نیروی انسانی مورد نیاز برای انجام ماموریت‌های خطیر ارتش را تربیت کنند.

دریادار سیاری با اشاره به اهمیت حمایت مجلس از امر اموزش در ارتش گفت: امیدواریم همکاری ارتش و مجلس شورای اسلامی بتواند به پیشرفت و بالندگی هرچه بیشتر ارتش در انجام وظایف خود کمک کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها