موج
کدخبر : ۳۹۴۰۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394082

با حضور رییسی

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: هشتمین جلسه مشترک هیئت رئیسه و کمیسیون‌های مجلس خبرگان در دوره پنجم، فردا در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت‌الله سید احمد خاتمی از برگزاری هشتمین جلسه مشترک هیئت رئیسه و کمیسیون‌های دوره پنجم خبرگان رهبری، که قرار است صبح فردا (پنجشنبه ۱۱ شهریور ماه) در تهران برگزار می‌شود، خبرداد.

وی با استناد به تبصره ۲ ماده ۱۵ آیین نامه داخلی مجلس خبرگان رهبری ، اظهار داشت: طبق این قانون، هیئت رئیسه موظف است در فاصله دو اجلاس عادی یک جلسه مشترک برگزار کند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در این جلسه پنج نفر از اعضا به تشخیص هیئت رئیسه، روسای کمیسیون‌ها و یک نفر به انتخاب هر کمیسیون جهت بررسی اهم مسائل خبرگان شرکت می‌کنند.

خاتمی افزود: همچنین در این جلسه علاوه بر مسائل خبرگان و گزارش کمیسیون ها، نحوه تعامل خبرگان با دولت مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: با توجه به اینکه رئیس جمهور عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری است، در این جلسه شرکت می‌کند و اعضای مجلس خبرگان نظرات و پیشنهادات خود را مطرح خواهند کرد.

آیت الله خاتمی بیان کرد: از آنجا که اعضای مجلس خبرگان رهبری در متن مردم هستند و مسائل مردم به آن‌ها منتقل می‌شود، امید می‌رود این جلسه نافع باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها