موج
کدخبر : ۳۸۳۱۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-383183

زالی در جمع خبرنگاران:

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا گفت: امسال 453 شعبه اخذ رای شناور و سیار طراحی کرده ایم که 4 تا از این صندوق ها در شهر تهران مختص افرادی است که در بیمارستان ها حضور ندارند و در منازل قرنطینه شده اند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، علیرضا زالی   فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در جمع خبرنگاران گفت:  با توجه به اینکه یکی از مهم ترین عوامل برای کاهش الزامات درون شهری برای بحث انتخابات  مطرح بودن تعداد شعب اخذ رای و تکثر آنها بوده است که با همکاری استاندار محترم تهران در سطح استان تهران تاکنون 6 هزار 870 صندوق اخذ رای که تقریبا نسبت به سنوات گذشته بین یک و نیم تا دو برابر است.

وی ادامه داد: در شهر تهران 3 هزار و 790 شعبه مستقر شده است .

زالی افزود: خوشببختانه نوع باز توزیع جغرافیای شعب اخذ رای به گونه ای است که حداقل ازدحام فراهم نشود.همانطور که مستحضرید مهم ترین عامل برای کاهش دغدغه در بحث کرونا موضوع کاهش زمان ازدحام و تهویه هوا است. 

وی گفت: برای تحقق برنامه های بهداشتی و بررسی این پروتکل ها معاونین بهداشتی  دانشگاه های علوم پزشکی مستقر در تهران از ابتدای صبح در مناطق تحت پوشش جغرافیای هر مرکز بهداشتی در تهران مستقر  شده اند و طبق گزارشاتی که به ستاد مقابله با کرونا رسیده است خبر از رعایت حداکثری دارد.

زالی با بیان اینکه خوشبختانه همکاران ما در هلال احمر هم کار نظارت بر پروتکل های بهداشتی را بر عهده دارند، افزود: امیدواریم با استمرار همین فرایند در ساعات باقیمانده، این پروتکل ها رعایت شود.

وی با اشاره به صندوق های سیار برای اخذ رای از بیماران کرونایی، بیان کرد:  امسال 453 شعبه اخذ رای شناور و سیار طراحی کرده ایم که 4 تا از این صندوق ها در شهر تهران مختص افرادی است که در بیمارستان ها حضور ندارند و در منازل قرنطینه شده اند.

زالی یادآور شد: برای کسانی که حامل صندوق های سیار هستند و یا در شعب بیمارستانی سیار مشارکت دارند لباس حفاظتی در نظر گرفته شده است تا از حفاظت های لازم بهداشتی برخوردار شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها