موج
کدخبر : ۳۸۱۹۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381913

شورای هماهنگی ستادهای مردمی ابراهیم رئیسی:

شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله سید ابراهیم رئیسی خطاب به هواداران در سراسر کشور اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله سید ابراهیم رئیسی در اطلاعیه‌ای خطاب به هواداران در سراسر کشور اعلام کرد: بنابر ابلاغ و تاکید رئیسی، تاکید می‌شود از هر گونه چاپ یا نصب بنرهای بزرگ در سطح شهرها و زیاده روی در تبلیغات محیطی جدا پرهیز شود.

در این بیانیه آمده است: هر کس هر توان مالی یا تخصصی دارد به جای چاپ بنر یا هزینه در تبلیغات انتخاباتی، آن را صرف خدمت مردم نماید.

متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

جوانان عزیز

خواهران و برادران پر نشاط و تحول خواه در ستادهای مردمی آیت الله رئیسی

امروز در آستانۀ "تحولی شجاعانه" و "حرکتی تاریخی" برای مردم قرار گرفته‌ایم و انتظار می‌رود به یاری حق، با میدان داری مردم، شاهد یک «تحوّل بزرگ» و «چرخش تعیین‌کننده» باشیم.

از این روی، ضروری ست نکات زیر مدنظر قرار گیرد:

۱. حاج آقای رئیسی از ابتدا بر مردمی بودن فعالیت‌ها و پرهیز از اسراف در تبلیغ تاکید داشته اند. مردم باید صداقت و عزم ما در غمگساری از فقیران و پرهیز از سلوک اشراف را لمس نموده و باور کنند. بنا بر ابلاغ و تاکید آیت الله رئیسی، تاکید می‌شود از هر گونه چاپ یا نصب بنرهای بزرگ در سطح شهرها و زیاده روی در تبلیغات محیطی جدا پرهیز شود.

۲. ستادهای انتخاباتی حاج آقای رئیسی می‌بایست محل خدمت رسانی به مردم در میادین شهرها و نقاط مختلف کشور باشد. هر کس هر توان مالی یا تخصصی دارد به جای چاپ بنر یا هزینه در تبلیغات انتخاباتی، آن را صرف خدمت مردم نماید.

کمک به گروه‌های جهادی برای خدمت رسانی به مردم، فعالیت اقشار مختلف ستادها نظیر ویزیت رایگان پزشکان و آموزش رایگان معلمان و … پذیرایی حتی با دادن یک لیوان آب و چای و… و برخورد مناسب و گفتگو با مردم به صورت محله محور می‌بایست محور اصلی کار ستادها باشد.

تاکید می‌شود ستادهای مردمی به هیچ عنوان از گرفتن وجوه و حمایت‌های مالی پرهیز کنند و در صورت اطلاع از موارد تخلف حتماً موضوع را با ستاد مرکزی در میان بگذارید

۳. عزیزان خستگی ناپذیر و پیشتازان تحول، به فعالان دیگر و هواداران، صد باره تاکید کنید که مهم‌ترین کار و اقدام، تبلیغ چهره به چهره است. همان گونه که آیت الله رئیسی فرمودند، اگر عزم کنیم، "هر خانه یک ستاد" می‌شود. تبلیغ را ابتدا از خانواده و اقوام خود شروع کرده و بر تبلیغ بین همکاران و مردم محله خود تمرکز نمائید.

در پایان این پیام، که باید آغازی برای ایجاد موج مردمی خدمت رسانی مردم برای مردم و تبلیغ چهره به چهره باشد، از خداوند طلب توفیق می‌کنیم و عزم خویش را برای رقم زدن تحولی بزرگ جزم می‌کنیم. این آغاز راه انقلاب در گام دوم تمدن سازی است.

خدا قوت

و العاقبه للمتقین

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها