موج
کدخبر : ۳۶۹۸۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369887

سرلشکر موسوی:

فرمانده کل ارتش خطاب به فرزندان شهدا با تأکید بر اینکه به هیچ وجه نباید از لشکرکشی شیطان در فضای مجازی مأیوس شد، گفت: وظیفه داریم در مقابل نا امید شدن و ناملایمات بایستیم و تحت هیچ شرایطی در راه قوی شدن از مواضع حقمان کوتاه نیاییم و عقب ننشینیم.

 به گزارش خبرگزاری موج، به مناسبت فرارسیدن روز شهید؛ مهدی اردستانی، علی کشوری، امیر قلیچ خانی، شهره شمشادیان و ریحانه اخلاقی از فرزندان شهدای ارتش با امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌وگو کردند.

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی ضمن تشکر از دلسوزی فرزندان شهدای ارتش در راستای توجه به انعکاس و دیده شدن اقدامات و عملکرد ارتش جمهوری اسلامی ایران برای ملت شریف ایران، تشکیل مجمع فرزندان و یادگاران شهدای ارتش را امری ضروری برشمرد و گفت: این مجمع می‌تواند بستر اقدامات موثر و مثبت بسیاری باشد.

وی تأکید کرد: فضای مجازی و فضای رسانه یک قدرت و ظرفیت بزرگ است. وقتی باطل با حداکثر توان روی آن متمرکز می‌شود و از آن استفاده می‌کند، لازم و ضروری است که حق هم با بیشینه ظرفیت و توان این قدرت را در اختیار بگیرد و هیچ محدودیتی هم برای جولان دادن در این فضا وجود ندارد.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: صدای حقی که برگرفته و ناشی از خلوص نیت و منسوب به شهید است؛ شهیدی که تمام سرمایه اش را در راه حق و در طبق اخلاص گذاشته، باید تقویت شود و ارتش جمهوری اسلامی ایران در مسیر اعتلای این حرف حق تا حد امکان از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کند.

امیر سرلشکر موسوی خطاب به فرزندان شهدا با تأکید بر اینکه به هیچ وجه نباید از لشکرکشی شیطان در فضای مجازی مأیوس شد تصریح کرد: شما عزیزان امانتدار پدرانتان و ما هم امانتدار همرزمان‌ مان هستیم و وظیفه داریم در مقابل نا امید شدن و ناملایمات بایستیم و تحت هیچ شرایطی در راه قوی شدن از مواضع حقمان کوتاه نیاییم و عقب ننشینیم.

وی در پایان با ابراز خرسندی از توفیق دیدار با خانواده معظم شهدا خاطرنشان کرد: یاد شهدا و دیدن خانواده شهدا انسان و به ویژه مسئولان را در مرحله‌ای نگه می‌دارد که پایبند به تمامی اعتقادات و اراده‌های آهنین‌شان بمانند و فراموش نکنند؛ جایگاهی که دارند ثمره خون شهدای گرانقدر است، آن‌ها هم باید دائماً خود را در سنگر دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بدانند و در مسیر اعتلای انقلاب اسلامی و عزت ملت شریف ایران کوتاهی نکنند.

در این دیدار امیر سرتیپ «محمد محمودی» معاون اجرایی ارتش و امیر سرتیپ دوم «محمدرضا فولادی» رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آجا نیز حضور داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها