موج
کدخبر : ۳۶۸۹۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368981

حجت الاسلام آقاجانپور:

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: امروز حکومت اسلامی امانتی الهی است که خداوند به ما داده است؛ لذا مسئولان باید در نگهداری از آن بکوشند.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام والمسلمین سید ضیاءالدین آقاجانپور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح امروز(یکشنبه) در سیزدهمین جشنواره حضرت علی اکبر(ع) جوان سرباز وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه الگوی جوانان ما حضرت علی اکبر (ع) است، گفت: به فرموده امام حسین(ع) شبیه ترین افراد به پیامبر اکرم(ص) حضرت علی اکبر بودند و کسانی می توانند شبیه این عزیزان باشند که دارای ویژگی های خاص اخلاقی و انسانی ازجمله راستگویی و صداقت باشند.

آقاچانپور امانت داری را یکی دیگر از ویژگی های  پیامبر اکرم(ص) دانست و افزود: امروز حکومت اسلامی امانتی الهی است که خداوند به ما داده است؛ لذا مسئولان باید در نگهداری از آن بکوشند. امروز سربازان و فرزندان این مرز و بوم نیز امانتی در دست ما هستند که بر ماست در نگهداری و بسترسازی رشد و نمو این عزیزان تلاش کنیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع استفاده از فرصت جوانی را بسیار مهم دانست و گفت: همه کسانی که وارد دوره سربازی در نیروهای مسلح می شوند با عزت و افتخار با آنها برخورد می شود؛ زیرا دفاع از کشور و نظام اسلامی از قداست خاصی برخوردار است.

آقاجانپور با بیان اینکه بزرگان دین ما یک شب نگهبانی را ارزشمند تر از سالها عبادت دانستند، گفت: فرصت سربازی مهلت بسیار خوبی برای رشد و شکوفایی استعدادها و بروز توانمندی های جوانان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها