موج
کدخبر : ۳۶۱۴۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361422

یوسفی در صحن مجلس:

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: خوی استکباری آمریکا همواره وجود دارد و در این شرایط ما نباید منتظر مذاکراتی در مورد برجام باشیم و جای تأسف دارد که با آمدن بایدن برای تصدی ریاست جمهوری آمریکا، قند در دل برخی از افراد در داخل کشور ما آب شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری، گفت: یکی از ویژگی های رئیس جمهور این است که وی نباید به ظرفیت های خارجی امید داشته باشد.

وی بیان کرد: با وجود این می بینیم که برخی از مسئولین ما با آمدن بایدن امیدوارند که امریکا به برجام بازگردد در حالی که رهبر معظم انقلاب مسیر را به خوبی به ما نشان داده اند اما این  افراد طوری مسیر را نشان می دهند که گویا با آمدن بایدن می توان مجدداً مذاکره کرد.

نماینده مردم اهواز در مجلس تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران حتی در زمینه دارو هم مورد تحریم دشمنان واقع شده است و در این شرایط عجیب است که آمریکا برای ما دلسوزی کند و بخواهد به کشور ما واکسن دهد.

یوسفی تأکید کرد: بهتر است این کشورها در ابتدا مشکل خودرا برای مقابله با کرونا حل کنند سپس به دنبال حل مشکلات سایر کشورها باشند و ما این روزها می بینیم که این کشورها تلفات بسیار زیادی دارند و بهتر است به فکر خودشان باشند.

وی با بیان اینکه متأسفانه ما کشورمان را تبدیل به آزمایشگاه تولید واکسن کشورهای دیگر کرده ایم،افزود: این در حالی است که دشمنان مشکلات زیادی را در زمینه دارویی برای ایران به وجود آورده اند.

نماینده مردم اهواز در مجلس خاطرنشان کرد: شهید فخری زاده دغدغه پیشرفت کشور در زمینه دفاعی و علمی را داشت و امیدوارم این شهید بزرگوار الگوی کسانی باشد که همواره می گویند، دنیا، دنیای مذاکره است و اعتقادی به دنیای دفاعی و موشک ندارند.

یوسفی تصریح کرد: خوی استکباری آمریکا همواره وجود دارد و در این شرایط ما نباید منتظر مذاکراتی در مورد برجام باشیم و جای تأسف دارد که با آمدن بایدن برای تصدی ریاست جمهوری آمریکا، قند در دل برخی از افراد در داخل کشور ما آب شده است.

وی گفت: از سوی دیگر غربی ها هم در برجام تعهداتی داشتند اما به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکردند و نباید برخی از افراد به مردم آدرس غلط بدهند که عدم توجه اروپائی ها به تعهداتشان به دلیل حضور ترامپ بوده و با آمدن بایدن مشکلات حل میشود.

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: ما باید از گذشته درس بگیریم و از یادمان نرفته که همین تیم فعلی از سال ۸۲ تا ۸۴ مذاکره کرد و همه فعالیت های صنعت هسته ای کشور تعطیل شد اما چیزی جز مشکلات هسته ای عاید کشورمان نشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها