موج
کدخبر : ۳۶۰۹۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360994

فرمانده نیروی زمینی ارتش بر خودکفایی نیروی زمینی ارتش در تولید پهباد تاکید کرد و گفت: تمام قطعات و تجهیزاتی که در ساخت پهپادها استفاده شده از تولیدات خود نیروی زمینی ارتش است و هیچ قطعه‌ای خارج از نیروی زمینی ارتش در این پهپادها به کار گرفته نشده است.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش که در منطقه عمومی سمنان در حال برگزاری است، گفت: انواع پهپادها از برد ۲۰ کیلومتر تا هزار کیلومتر را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته‌ایم.

وی اضافه کرد: پهپادهایی که در نمایشگاه وجود دارند، از قابلیت‌ها رادار گریزی و درگیری با انواع اهدف و انهدام اهداف برخوردار هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: انواع پهپادهای عمود پرواز، پهپادی که نیاز به باند دارد و نیز پهپادهایی که روی خودرو لانچ بشود، در اقسام رزمی و شناسایی، همچنین با قابلیت روز پرواز و شب‌پرواز و در هر شرایط آب و هوایی در نمایشگاه دیده می‌شود.

امیر حیدری افزود: در نیروی زمینی ارتش دستاوردهای بی‌نظیری در حوزه پهپاد به دست آورده‌ایم.

وی در پایان با بیان اینکه پهپاد یک سلاح سرنوشت‌ساز است و می‌تواند در صحنه جنگ اثربخش باشد، ضمن تاکید بر خودکفایی نیروی زمینی ارتش در تولید پهباد، تصریح کرد: تمام قطعات و تجهیزاتی که در ساخت پهپادها استفاده شده از تولیدات خود نیروی زمینی ارتش است و هیچ قطعه‌ای خارج از نیروی زمینی ارتش در این پهپادها به کار گرفته نشده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها