موج
کدخبر : ۳۵۷۳۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357388

سورنا ستاری:

سورنا ستاری اعلام کرد: همکاری شرکت های دانش بنیان نوپا با شرکت های قدیمی باعث تزریق نوآوری در شرکت های قدیمی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، سورنا ستاری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به راه گشایی شرکت‌های دانش بنیان در کشور اظهارداشت: امروز بازدیدهایی از شرکت های دانش بنیان استان مرکزی انجام می دهیم و همچنین استان مرکزی در این حوزه جزو استان های فعال کشور است.

وی افزود: امروز با همکاری شرکت قدیمی ماشین‌سازی و یک شرکت خصوصی گداختا یک محصولات تحریمی کشور را داخلی‌سازی کند که نشان از توان و ظرفیت‌های بالای داخلی کشور در مقابل تحریم‌ها دارد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور خاطرنشان کرد: هم اکنون همکاری شرکت های دانش بنیان نوپا با شرکت های قدیمی استان مرکزی باعث تزریق نوآوری در شرکت های قدیمی می شود.

ستاری بیان کرد: با توجه به شرایط امروز و تحریم‌ها حمایت از شرکت های دانش بنیان بسیار مهم است و در این راستا دولت و معاونت علمی برای خروج از وضعیت تحریم تلاش می‌کند و اکوسیستم جدید ایجاد کنیم و براساس این اکوسیستم می توانیم محصولات تحریمی را در داخل بسازیم و همچنین در این راستا می توانیم از جوانان با استعداد کشور استفاده کنیم.

وی ادامه داد: بیش از 5 هزار و 500 شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد که آنها بیش از 300 هزار اشتغال مستقیم در داخل کشور ایجاد کردند که نشان از ظرفیت بالای این شرکت‌ها در کشور در همه عرصه‌های تولید و اشتغال دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها