موج
کدخبر : ۳۵۳۹۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353946

صباغیان خطاب به قالیباف:

نماینده یزد و بافق در مجلس خطاب به قالیباف، رئیس صحن گفت: شورای عالی اقتصادی و دولت هر تصمیمی بخواهند درباره مجلس می‌گیرند. امروز ستاد ملی مقابله با کرونا برای کل کشور و برای مجلس هم تصمیم می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا صباغیان بافقی، نماینده یزد و بافق در مجلس شورای اسلامی و در صحن علنی امروز در تذکری نسبت به نبود نماینده‌ای از پارلمان در ستاد ملی مقابله با کرونا اعتراض کرد.

او خطاب به قالیباف، رئیس صحن گفت: شورای عالی اقتصادی و دولت هر تصمیمی بخواهند درباره مجلس می‌گیرند. امروز ستاد ملی مقابله با کرونا برای کل کشور و برای مجلس هم تصمیم می‌گیرد.

صباغیان افزود: یک نفر از مجلس در این ستاد حضور ندارد  که به معنای ضعف مجلس است. انتظار ما از شما اینست که از مجلس دفاع کنید.

نماینده یزد و بافق ادامه داد: برای یک بار هم که شده، خدمت مقام معظم رهبری برسید؛ امروز از مجلس چیزی باقی نمانده است،  یک نام، یک ساختمان و ۲۹۰ نفر آدم باقی مانده است. در مقابل مردم چه جوابی خواهیم داشت؟ 

او خطاب به قالیباف گفت: ما گفتیم به شرطی به شما رأی می‌دهیم که مجلس را زنده کنید؛ امروز مجلس مرده است، اگرچه ما نفس می‌کشیم. به ما توهین می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها