موج
کدخبر : ۳۵۲۰۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352080

غریب آبادی:

سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین گفت: آمریکا همان فرعون مصر و طاغوت روزگار ماست، هر کس رئیس جمهوری آمریکا بشود، بر روی سیاست ما تأثیری ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج، کاظم غریب آبادی سفیر ایران در وین در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: علت اصلی دشمنی آمریکا با نظام اسلامی ایران، زیر بار سیاست‌های ظالمانه نرفتن و به رسمیت نشناختن سلطه آنها است. این دشمنی ادامه خواهد داشت و تنها راه برطرف کردن آن، این است که طرف مقابل از این تصور که بتواند به ملت و دولت ایران ضربه اساسی وارد کند، مأیوس شود.

وی افزود: روز به روز، نگاه حکیمانه رهبر انقلاب اسلامی از شواهد و عینیت بیشتری برخوردار می‌شود. اعتبار آمریکا نه فقط در جهان اسلام، که در اروپا و جهان غرب هم افول کرده است.

غریب آبادی ادامه داد: امروزه، در کنار معضلاتی نظیر تهدید جنگ، ناامنی، تحریم و تروریسم، معضلی نیز به نام آمریکا داریم که من از آن به عنوان «معضل بزرگ» یاد می‌کنم که خود، سرمنشا بسیاری از مشکلات جهان امروز است.

سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین اظهار کرد: آمریکا همان فرعون مصر و طاغوت روزگار ماست، هر کس رئیس جمهوری آمریکا بشود، بر روی سیاست ما تأثیری ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها