موج
کدخبر : ۳۴۷۳۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347344

مظفری:

نماینده مردم سروستان در مجلس گفت: مجلس باید نظارت خود را بر دولت بیشتر کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج،  عبدالعلی رحیمی مظفری نماینده مردم سروستان در مجلس امروز در مخالفت با پیشنهاد در اولویت قرار گرفتن طرح تأمین کالاهای اساسی اظهار داشت: ما دو ماه قبل به فوریت این طرح رأی داده‌ایم؛ کمیسیون برنامه و بودجه باید گزارش بدهد که چرا تاکنون بررسی این طرح را تمام نکرده است.

وی با بیان این که هیچ کس با تأمین کالاهای اساسی مردم در شرایط اقتصادی موجود مخالف نیست، گفت: نمایندگان در کمیسیون برنامه و بودجه اگر می‌خواهند اقدامی صورت دهند باید سریع‌تر صورت بدهند. این که ما بخواهیم مجددا در مورد فوریت یک طرح رأی‌گیری کنیم درست نیست چراکه ما قبلا به اولویت این طرح رأی داده‌ایم.

مظفری تأکید کرد: مهم‌تر از تأمین کالاهای اساسی مردم نظارت مجلس بر اجرا است، نخست دولتی‌ها گزارش بدهند که ارز 4 هزار و 200 تومانی برای تأمین کالاهای اساسی مردم کجا رفته است؟

وی با بیان این که نظارت مجلس در بحث کالاهای اساسی کجا رفته است، گفت: برنج را با ارز 4 هزار و 200 تومانی وارد کردند اما به چه قیمتی در بازار عرضه شد؟ چه کسانی بردند؟ ما باید به این مقوله ورود کنیم. این که دوباره بخواهیم طرحی را به دولت بدهیم و اجرا کند و نظارتی نیز بر روی آن نداشته باشیم صحیح نیست.

نماینده مردم سروستان در مجلس از کمیسیون برنامه و بودجه خواستار آن شد تا علاوه بر تأمین کالاهای اساسی به برخی کالاها نیز نگاه جدی کند مثل لاستیک و قطعات خودرو؛ چراکه برای جامعه مشکل‌ساز می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها