موج
کدخبر : ۳۳۲۷۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332739

خضریان در تذکری مطرح کرد:

نماینده مردم تهران از تاخیر حضور وزیر اقتصاد در جلسه علنی مجلس انتقاد کرد و گفت: وزیر بازگردد و در زمان دیگری به مجلس بیاید.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، علی خضریان در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین نامه ای با استناد به ماده 22 گفت: این ماده درخصوص وظایف و اختیارات هیات رئیسه و حفظ شأن و منزلت، اقتدار مجلس و دفاع از حقوق و جایگاه نمایندگان است؛ وزیر امور اقتصادی و دارایی قرار بود ساعت 8 صبح در صحن مجلس حاضر باشد، اما نزدیک به 250 نماینده مجلس بیش از نیم ساعت منتظر حضور ایشان بودند، یعنی 125 ساعت کاری.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: آیا این مجلس به اندازه اینکه در زمان مناسب به پرواز برسد، ارزشمند نیست و جایگاه و شأن آن نباید حفظ شود؟

وی یادآور شد: پیشنهاد من به هیات رئیسه این است که وزیر بازگردند و در زمان دیگری به مجلس بیایند تا متوجه شوند در زمان مقرر و قانونی در مجلس حضور پیدا کنند.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: اینکه وزرا باید سروقت در مجلس حضور یابند، بحث درستی است، اما مطلع شدیم که خودروی وزیر در مسیر تصادف جزئی داشته که چند دقیقه با تاخیر حضور یافته و جلسه هم سر وقت برگزار شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هر وزیر یا مسئولی که به مجلس دعوت می شود باید در زمان مناسب و سروقت حضور داشته باشد و عذر وزیر اقتصاد موجه است.

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: مجلس وزیراقتصاد

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها