موج
کدخبر : ۳۲۹۹۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329944

رحمانی فضلی:

وزیر کشور گفت: باید تمام تصمیات درخصوص برگزاری نماز عید فطر در شهرستان ‌ها را به ستاد ملی مبارزه با کرونا ارجاع دهیم و آنها تصمیم نهایی را اعلام کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در جلسه کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه امروز مباحثی همچون روز قدس، بازگشایی حرم‌ها و اَستان‌های مقدس و برگزاری کنکور مطرح شد؛ هرکدام از مسئولان هم راهکار‌های متفاوتی را ارائه کردند.

او ادامه داد: تمام راهکار‌ها و روش‌های پیشنهادی برای بازگشایی و یا برگزاری باید توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم ‌گیری شود و ما در جلسات فقط تصمیم سازی می ‌کنیم.

وزیر کشور بیان کرد: یکی از موضوعات مهم امروز، برگزاری نماز عید فطر بود؛ پیشنهاداتی همچون برگزاری نماز در شهرستان‌های سفید، زرد و یا تمام کشور مطرح شد، اما باید تمام این تصمیم را به ستاد ملی مبارزه با کرونا ارجاع دهیم و آنها تصمیم نهایی را اعلام کنند؛ بنابراین اعلام این مسأله قطعیت ندارد.

رحمانی فضلی یادآور شد: در بحث بازگشایی حرم های مطهر، مردم و زوار ما بسیار مشتاق و علاقمند هستند و این کاملا طبیعی است اما وقتی موضوع بازگشایی حرم‌ها به ویژه حرم امام رضا (ع) مطرح می‌شود، باید بدانیم که مسائلی همچون مسافرت‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها و مسافرخانه‌ها را خواهیم داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها