موج
کدخبر : ۳۲۹۷۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329708

نانوا کناری در گفتگو با موج مطرح کرد:

عضو کمیسیون امنیت ملی در رابطه با جزئیات نشست ظریف با کمیسیون متبوع خود توضیحاتی ارائه کرد.

ولی الله نانواکناری عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به نشست روز گذشته کمیسیون امنیت ملی با وزیر امور خارجه، اظهار داشت: جلسه دیروز با هدف طرح سوال نمایندگان از وزیر امور خارجه، با حضور محمدجواد ظریف و معاونین وی تشکیل شد.

*اشتباه در مانور منجر به حادثه ناو کنارک شد

وی با اشاره به حادثه تلخ ناو کنارک،  ادامه داد: وزیر امور خارجه در این نشست یادآور شد حادثه اخیری که در خلیج فارس اتفاق افتاد موجب تاسف و تاثر شد لذا جمهوری اسلامی ایران به شدت به دنبال تنش زدایی در منطقه است و در این زمینه از همه توان خود استفاده می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در اتفاق روز گذشته ناو کنارک،  اشتباهی در داخل مانور رخ داده که قابل بررسی است.

نانواکناری با اشاره به نامه 9 صفحه‌ای ظریف به دبیر کل سازمان ملل، تصریح کرد: آقای ظریف اعلام کرد که ایران همیشه خواستار بازگشت به برجام و اجرای تعهدات همه طرف های 5+1 بوده است.

*مذاکره ای با آمریکا نخواهیم داشت

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در این نشست در رابطه با مبادله زندانیان ایران و آمریکا هم صحبتی شد، اظهار کرد:  وزیر امور خارجه در  نشست امروز  اعلام کرد که مبادله زندانیان و بازداشت شدگان بین ایران و آمریکا مشکلی ندارد و نیاز به مذاکره نداریم و ما اصلا مذاکره ای با آمریکا نخواهیم داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها