موج
کدخبر : ۳۲۶۶۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326614

نوش آبادی در گفتگو با موج:

منتخب مردم قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس گفت:تداوم دریافت حقوق های نجومی توسط عده ای خاص نارضایتی عمومی به همراه خواهد داشت.

حسین نوش آبادی منتخب مردم قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به گزارش دیوان محاسبات در مجلس در رابطه با حقوق های نجومی، اظهار داشت: دیوان محاسبات یک نهاد قانونی است که رئیس آن توسط مجلس شورای اسلامی انتخاب می شود لذا گزارشات و نظرات آنها قابل توجه است.

وی ادامه داد:  ممکن است بخشی از مسوولان حوزه پولی و بانکی به گزارشاتی که از سوی دیوان محاسبات ارائه شده ایراداتی وارد کنند اما باید توجه کنند که وظیفه این نهاد قانونی تهیه گزارش و تفریغ بودجه است.

منتخب مردم قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس با بیان اینکه دولت باید گزارش واقع بینانه و کاملی در رابطه با بودجه ارائه دهد،  گفت:  دیوان محاسبات به عنوان بخشی از قوه مقننه عمل می کند لذا دولت باید پاسخ ابهامات را بدهد.

وی با بیان اینکه بحث حقوق های نجومی متاسفانه وجود داشته اما بخشی از آن مدیریت شده و بخشی هم به خزانه برگشته است، تصریح کرد:  تداوم دریافت حقوق های نجومی توسط عده ای خاص مورد رضایت هیچ کس نیست.

نوش آبادی افزود: زمانی که کارکنان دولت تا سقف 2 الی 3 میلیون تومان حقوق دریافت می کنند، قابل قبول نیست که یک عده ای خاص دریافتی های میلیونی داشته باشند و این امر قطعا نارضایتی عمومی را به همراه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

ضرورت ورود مجلس یازدهم به قوانین تبعیض آمیز حقوق های نجومی

در مجلس یازدهم روند تبعیض آمیز حقوق های نجومی را پیگیری خواهیم کرد

گزارش تفریغ بودجه دیوان محاسبات مطابق با واقعیت نیست

سفیر پیشین ایران در عمان با بیان اینکه با حقوق بگیران نجومی باید برخورد قاطع شود، گفت: حقوق نجومی نباید وجود داشته باشد و اگر  کسی بخواهد از بیت المال سواستفاده و سنگ اندازی کند،  باید با او در هر مقام و جایگاهی برخورد شود.

نوش آبادی تصریح کرد: دولت باید به پرداخت های غیرمتعارف رسیدگی و با آنها برخورد کند و اگر پولی وجود دارد به مردم هم داده شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها