موج
کدخبر : ۳۲۶۴۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326449

رفیعی در گفتگو با موج مطرح کرد:

منتخب مردم تهران به گزارش تفریغ بودجه سال 97 دیوان محاسبات واکنش نشان داد.

سمیه رفیعی منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به گزارش تفریغ بودجه سال 97  و دریافت حقوق 53 میلیونی یک مدیر، اظهار داشت: در رابطه با روند تبعیض آمیز حقوق های نجومی باید اصلاح قانون انجام شود و اصلاح این تیپ قوانین حتما باید دستور کار مجلس یازدهم قرار گیرد.

وی ادامه داد: کارشناسان خبره و رسانه ها هم باید به کمک مجلس یازدهم بیایند تا هرچه زودتر اینگونه مسائل در کشور حل شود.

منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجلس یازدهم باید در مورد قوانینی از جمله قائله حقوق های نجومی که به نفع عده ای محدود هستند به طوری که مردم کوچکترین آثار مثبتی از آن را در زندگی خود احساس نمی کنند، ورود کند و بدون هیچ گونه تعارفی آنها را اصلاح کند.

بیشتر بخوانید:

در مجلس یازدهم روند تبعیض آمیز حقوق های نجومی را پیگیری خواهیم کرد

رفیعی با بیان اینکه حسن انجام این وظیفه، حداقل مطالبه امروز مردم است، افزود: در جامعه اسلامی، این مقدار از فاصله در دریافت حقوق و مزایا میان افراد مختلف که منجر به  ایجاد کردن طبقه بندی مالی، مادی و شکاف طبقاتی بین مردم می شود، معنا ندارد و هر چه سریعتر باید اصلاح شود.

منتخب مردم تهران در مجلس خاطر نشان کرد: اصولا مساله ای بنام نجومی بگیر در حکومت اسلامی، که موجب بهره مندی عده ای خاص و محدود از عمده منابع مالی کشور می شود، قطعا مطرود است و تمامی سعی مجلس یازدهم باید در راستای رفع این تبعیص ها، بکارگرفته شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها