موج
کدخبر : ۳۲۶۲۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326221

موسوی در گفتگو با موج:

منتخب مردم تهران نسبت به دریافت حقوق های نجومی واکنش نشان داد.

سیدنظام الدین موسوی منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به گزارش تفریغ بودجه سال 97  و دریافت حقوق 53 میلیونی یک مدیر، اظهار داشت: دریافت حقوق های نجومی در سال های گذشته محل انتقادات شدیدی از جانب دستگاه های نظارتی و افکار عمومی بود.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری هم در رابطه با حقوق های نجومی تاکیدات جدی نسبت به مقابله و برخورد داشتند که در آن مقطع،  دولت و مجلس هم قول هایی برای  برخود با این مسئله تبعیض آمیز دادند.

منتخب مردم تهران در مجلس با باین اینکه متاسفانه همچنان شاهد ادامه روند تبعیض آلود هستیم، گفت: در گزارش تفریغ بودجه سال 97 شاهد روند پرداخت حقوق های نجومی بودیم از جمله اینکه یکی از مدیران بالاترین میزان دریافتی حقوق که 53 میلیون تومان بوده، را داشتیم.

موسوی تصریح کرد: متاسفانه این مسئله نشان می دهد که یک قاعده مشخصی برای برخورد با این امر وجود ندارد بنابراین در مجلس یازدهم نسبت به این روندتبعیض آمیز حتما برخورد خواهیم داشت و اگر لازم باشد قانونی تصویب خواهیم کرد.

منتخب مردم تهران در مجلس خاطر نشان کرد: اگر هم قانونی در رابطه با حقوق های نجومی وجود داشته باشد نظارت دقیق تری انجام خواهیم داد و نسبت به این مسئله مُسر خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها