موج
کدخبر : ۳۲۴۸۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324861

مصری در جمع خبرنگاران:

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه علنی مجلس در روز سه شنبه خبر داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، عبدالرضا مصری، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسه هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و رؤسای کمیسیون‌های تخصصی، صبح امروز (یکشنبه، ۱۷ فروردین ماه) با موضوع رسیدگی به وضعیت درآمدی اقشار آسیب‌پذیر به واسطه شیوع ویروس کرونا برگزار شد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه مقرر شد، مجلس از سه شنبه، ۱۹ فروردین جلسات علنی به صورت حضوری و رسمی داشته باشد و کمیسیون‌ها هم از فردا، دوشنبه جلسات رسمی خود را دنبال کنند.

 به گفته مصری، موضوع رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی در دستور جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس خواهد بود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین از قطعی شدن حضور وزرای بهداشت و کشور در جلسات علنی این هفته مجلس برای ارائه گزارش آخرین تحولات کرونا و بررسی شرایط کشور خبر داد.

مصری افزود: بررسی چگونگی تأمین درآمد قشری که اشتغال روزانه داشته و امروز به خاطر شیوع کرونا محل درآمدی ندارند، از مهم‌ترین موضوعات این جسله بود که مقرر شد با همکاری دولت، محلی برای تأمین درآمد این افراد مشخص شود، همچنین ضرورت تعریف صحیح از فاصله گذاری اجتماعی و اطلاع‌رسانی به مردم از موضوعات دیگری بود که در این جلسه مور بررسی قرار گرفت.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شد کمیسیون اقتصادی مجلس برای ایجاد مسیری جهت تأمین درآمد اقشار آسیب پذیر فردا (دوشنبه، ۱۸ فروردین ماه) با وزرای مربوطه جلسه‌ای برگزار کند تا نحوه جبران کمبود‌ها مشخص شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها