موج
کدخبر : ۳۲۲۰۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322013

تقی پور در گفتگو با موج:

منتخب مردم تهران در مجلس گفت: ستاد مبارزه با کرونا باید زودتر تشکیل می شد تا تصمیمات لازم در این باره اتخاذ می شد.

رضا تقی پور انوری منتخب مردم تهران در مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به اقدامات دولت در مقابله با شیوع کرونا ، اظهار داشت: مسائلی همچون شیوع یک بیماری در هر کشوری غیر قابل پیش بینی است اما با توجه به اینکه این بیماری در چین آغازشده بود، دولت می بایستی از قبل احراز آمادگی می کرد. 

وی با بیان اینکه برای مقابله با این ویروس باید حداقل پیش بینی ها و آمادگی ها از نظر لجستیکی انجام می شد، ادامه داد: برای پیشگیری و مقابله با این بیماری امکاناتی در کشور فراهم است اما متاسفانه با یک تاخیر دو سه هفته ای انجام شد.

منتخب مردم تهران در مجلس با اشاره به تشکیل ستاد مبارزه با کرونا، گفت: ستاد مبارزه با کرونا باید زودتر تشکیل می شد تا تصمیمات لازم در این باره اتخاذ می شد.

تقی پور افزود: دولت باید اقدامات لازم در پیشگیری، قرنطینه و درمان را زودتر و بدون ایجاد سروصدا آغاز می کرد تا روند  مقابله زودتر و بدون ایجاد وحشت عمومی انجام می شد.

منتخب مردم تهران در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند اقدامات انجام شده در مقابله و پیشگیری از  این بیماری قابل تقدیر است و نباید این اقدامات را را زیر سوال برد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها