موج
کدخبر : ۳۱۹۱۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319186

آیت الله گلپایگانی در جمع خبرنگاران:

رییس دفتر مقام معظم رهبری گفت: بنا به گفته رهبری شرکت در انتخابات تکلیف شرعی است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، حجت الاسلام گلپایگانی با تقدیر از همه دست‌اندکاران برگزار کننده انتخابات اظهار کرد: از خبرنگاران و وزیر کشور که برگزار کننده انتخابات که مسئولیت بسیاری سختی است تقدیر و تشکر می‌کنیم. 

وی در ادامه تصریح کرد: در وضعیت فعلی می توانیم ادعا کنیم تمام کفر در مقابل اسلام ایستاده و سردمدارش آمریکاست و عیادی اش اروپا و برخی از کشورهای منطقه و تنها کشوری که لاالا الله می گوید ما هستیم.

وی افزود: جرم ما این است که سر تسلیم فرود نمی‌آوریم از این رو انتخابات یکی از نمادهای بزرگ مبارزه است و هر رایی که مردم در صندوق می اندازند تجدید بیعت است و این بسیار مهم است که البته آمریکا و عیادی اش نمی‌توانند تحمل کنند و هرچه در توان داشتند به کار بستند و جنگ آنها ۴۰ سال است که با ملت ایران از اول انقلاب ادامه دارد و البته به جایی نرسیدند چون مردم ایران به فرمایش رهبری بصیرت دارند.

گلپایگانی تصریح کرد: مردم در تشییع جنازه سردار سلیمانی در سراسر کشور و حتی خارج از ایران بصیرت خود را به تمام واقع نشان دادند.

وی افزود: سردار سلیمانی سرباز مخلص نظام بود و نتیجه آن بود که حتی کسانی که ظاهر خوبی نداشتند در مراسم تشییع وی شرکت کردند.

رییس دفتر مقام معظم رهبری گفت: شرکت در انتخابات طبق فرمایشات رهبری تکلیف شرعی است و مردم امروز در راستای انجام وظیفه خود در این میدان ظاهر شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها