موج
کدخبر : ۳۱۸۵۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318572

عباسی در همایش "نه به روحانی"

فعال سیاسی اصولگرا گفت: دولت پشت لوایح اف ای تی اف پنهان نشود و از مردم بخاطر شکست برجام عذرخواهی کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، حسن عباسی فعال سیاسی اصولگرا در همایش "نه به روحانی" اظهار داشت: ٤١سالی که از انقلاب گذشته خداوند این توفیق را به مردم داد که در این مسیر قدم بردارند.

وی ادامه داد: جریان لیبرال بخاطر اینکه می گفتند کاندیداهایشان رد صلاحیت شدند و از طرفی هم کارنامه خوبی در مجلس نداشتند بر طبل اینکه "انتخابات انتصابات است "کوبیدند.

عباسی گفت:جناح انقلابی هم به طبع انحرافات ریز و درشتی که در درونشان وجود دارد تا این لحظه نتوانسته اند لیستی ارائه کنند لذا سوالی که پرسیده می شود این است که مشکل جمهوری اسلامی کجاست چرا ما آقای بازرگان،بنی صدر، میرحسین موسوی را داشتیم که هرکدام مشکلی را داشتند.

وی ادامه داد:هر آمدنی یک رفتنی دارد و این دولت هم بالاخره بعد از ٤٥٠روز دیگر می رود.

فعال سیاسی اصولگرا گفت: از بازرگان و بنی صدر و میرحسین موسوی نامی به نکویی نبرده شده سوال این است چرا بغیر از رجایی و بهشتی بقیه روسای قوا نام نیکی از آنها باقی نمانده است.

وی با طرح این سوال که چرا ما امروز رییس مجلسی نداریم که بتوانیم به آن افتخار کنیم، گفت: از نخست وزیری موقت بازرگان تا ریاست جمهوری بنی صدر تا دولت های چهارگانه بعد از دفاع مقدس مرحوم هاشمی ، خاتمی ، احمدی نژاد و روحانی انچه مد نظر این است که چرا نام نیکی برجای نمی ماند مشکل اساسی کجاست.

وی ادامه داد: مجلس باید ریل گذاری کند تا از وضع موجود به وضعیت مطلوب برسیم.

عباسی گفت: آقای روحانی مقایسه دولت شما با دولت های قبلی در این است که هرچی از دولت قبل از جمله مسکن مهر، کارت سوخت اوردند همه را دوباره احیا کردید.

عباسی گفت: میگویند ما در قضیه بنزین مقصر نبوده ایم لذا باید بگویم کسی که کارت سوخت را حذف کرد و این ضربه را به نظام زد دیر یا زود باید محاکمه شود.

وی با بیان اینکه در قضایای برجام خسارت های ملی دیدیم ، افزود: برجامی که شکست خورد و حالا دیگر آقای ظریف را در نیویورک هم راه نمی دهند و صالحی را تحریم کردند شرایط از بد ،بدتر شده است .

فعال سیاسی اصولگرا تصریح کرد: دولت پشت لوایح اف ای تی اف پنهان نشود و پاسخ دهد که چرا برجام اینطور شد.

وی ادامه داد: دولت مردانگی داشته باشد و بیاید بخاطر شکست همه جانبه برجام از مردم تمام قد عذر خواهی کند.

وی افزود: برجام جنین مرده ای بود که از ابتدا مرده به دنیا آمد .

عباسی خاطر نشان کرد: دولت تا ٤٥٠روز آینده در پست خود باشد  اما هرروز باید پاسخگوی برجامی باشند که در سفره این ملت گذاشته شد.

وی گفت: منتظر تشکیل مجلس انقلابی هستیم که بابت خیانت ها در حوزه برجام بتواند این دولت را مورد ماخذه قرار دهد و در همه حوزه ها شفافیت ایجاد کند لذا این مجلس باید از یکی ازادگی برخوردار شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها