موج
کدخبر : ۳۱۷۰۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317016

ترقی در گفتگو با موج:

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: دشمنان ما، حضور گسترده مردم را در تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی و نماز جمعه مشاهده کردند.

حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به اهمیت حضور مردم در مراسم سالگرد چهل و یکمین پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن روحیه تنفر و انزجار خودشان را نسبت به آمریکا و دشمنان انقلاب با صدای بلند فریاد خواهند زد و این ضربه و سیلی دیگری به چهره آمریکا است.

وی با بیان اینکه دشمنان ما، حضور گسترده مردم را در تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی و نماز جمعه مشاهده کردند،  ادامه داد:  آمریکا با دروغ پردازی و فریب افکار عمومی قصد دارد که خود را در کنار ملت ایران قرار دهد و وانمود کند که طرفدار آن‌ها است در حالی که تمام توان خود را از طریق تحریم‌ های ظالمانه علیه ملت ایران به کار گرفته است.

 عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این بار با حضور گسترده‌تر مردم برگزار خواهد شد، تصریح کرد: ملت ایران با حضور گسترده خود، بار دیگر مشتی بر دهان یاوه گویان آمریکا خواهند زد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها