موج
کدخبر : ۳۱۶۶۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316691

احمد مرادی در گفتگو با موج؛

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار داریم رسانه ها با تعامل و هم فکری در راستای حل مشکلات گام بردارند و فضای یاس و ناامیدی در جامعه ایجاد نکنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی،  در نمایشگاه مطبوعات منطقه ای خلیج فارس، با حضور در غرفه خبرگزاری موج، با اشاره به اینکه رسانه ها و مطبوعات نقش بسیار موثری در توسعه فرهنگی استان خواهند داشت، اذعان داشت: رسانه ها همانند تمام بخش های کشور نیاز به توسعه و ارتقا دارد چرا که این حوزه حساس است و اگر خوب نقش آفرین کند، کشور توسعه پیدا خواهد کرد و اگر در بخشی، رسانه ها نتوانند به وظایف خود عمل کنند، پیشرفت جامعه با مشکل مواجه خواهد شد.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب به شکل صحیح و در راستای اهداف برنامه‌ریزی‌شده، می‌تواند به پیشرفت رسانه ها کمک کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه هیچ ارگانی نمی تواند بدون توجه به نقش مثبت رسانه ها به توسعه و بهبود امور بپردازد، افزود: انتظار داریم رسانه ها با تعامل و هم فکری در راستای حل مشکلات گام بردارند و فضای یاس و ناامیدی در جامعه ایجاد نکنند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی گفت: انعکاس مسائل و مشکلات از سوی رسانه‌ها می‌تواند شاه‌کلید حل مشکلات باشد.

مرادی در پایان با تشریح اینکه رسانه‌ها به‌عنوان پل ارتباطی می‌توانند نقش مؤثری در کاهش معضلات و مشکلات اجتماعی از جمله بیکاری داشته باشند، ابراز کرد: فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها به‌طور معمول به‌دنبال یافتن یک شغل دولتی و به اصطلاح یافتن آب‌باریکه‌ای برای گذران زندگی خود هستند ولی رسانه‌ها می‌توانند با معرفی فعالیت‌های کارآفرینانه زمینه را برای ورود به بخش خصوصی فراهم کرده و دغدغه اشتغال آن‌ها را رفع کنند.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها