موج
کدخبر : ۳۱۵۲۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315213

باهنر در نشست ماهیانه جامعه اسلامی مهندسین:

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین گفت: شهید سپهبد سلیمانی پس از شهادت به یک فرهنگ تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، محمدرضا باهنر  در نشست ماهیانه جامعه اسلامی مهندسین، ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام فاطمیه، اظهار داشت: این جلسه آخرین جلسه ماهیانه ما تا برگزاری انتخابات است.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین ادامه داد: ماه گذشته شاهد شهادت سردار سلیمانی بودیم که غم بزرگی را بر دلها گذاشت.

باهنر گفت: رییس جمهور شقی آمریکا بر خلاف عرف دیپلماتیک سردار سلیمانی را به شهادت رساند.

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به سخنان رهبری مبنی بر اینکه شهادت حاج قاسم نشان داد که انقلاب زنده است، افزود: عظمت مراسم تشییع شهید سپهبد سلیمانی در شهرهای مختلف کشور بی نظیر بود.

باهنر تصریح کرد: بسیاری از فرزندان شهدا اعلام کردند که ما بعد از شهادت حاج قاسم یتیم شده ایم.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی تبدیل به یک فرهنگ شد، افزود: باید بنیادی تاسیس شود تا حاج قاسم را از بعاد مختلف بازخوانی کند.

وی افزود: در ایام تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی متاسفانه حادثه تلخی در کرمان رخ داد که کمی بی‌تدبیری در آن موثر بود. در حادثه تأسف‌بار سقوط هواپیمای اوکراینی نیز کشور ما داغدار شد. بدون شک ابعاد مختلف این حادثه پس از بررسی‌ها مشخص خواهد شد. هرچند سخنان رهبر انقلاب در نماز جمعه تهران نقشه راه را برای همه ما مشخص کرد.

نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی با انتقاد از حجم وسیع ثبت نام‌ها برای حضور در مجلس، بیان کرد: ثبت نام ۱۶ هزار نفر برای حضور در انتخابات، کار را برای شورای نگهبان سخت کرد اما امروز شاهدیم که برخی از افراد صلاحیت حضور در انتخابات را پیدا نکرده‌اند که حتی امام جمعه هستند ولی عدم التزام به اسلام خورده‌اند!

باهنر گفت: متاسفانه در کشور ما کادرسازی نشده است. بنده معتقدم کسانی که در انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور پیدا می‌کنند باید در قامت یک فرمانده قوی باشند تا در پارلمان به طور موثر عمل کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها