موج

آلیا در گفتگو با موج:

عضو جبهه پایداری گفت: بدیهی است امپراطور رسانه‌ای غرب حماسه امروز «بیعت با سرداران مقاومت» را سانسور کنند.

فاطمه آلیا عضو جبهه پایداری در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به حضور مردم در مراسم تشییع سپهبد شهید سلیمانی، اظهار داشت: حضور مردم در مراسم تشییع پیکر مطهر سپهبد سلیمانی بی نظیر و پاسخی به جنایت های آمریکا در منطقه است.

وی با بیان اینکه امروز مردم با حضور خود خواستار انتقام از دشمنان بودند، ادامه داد: خون شهید سپهبد سلیمانی در رگ های همه آزادی خواهان در همه جهان جریان دارد.

عضو جبهه پایداری افزود: بدیهی است امپراطور رسانه‌ای غرب که از آخور نظام سرمایه‌ داری ارتزاق می‌کنند و شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سردار امت اسلامی را تروریست و نه مَرد بین‌المللی مبارزه با تروریست غرب ساخته معرفی می‌کنند، حماسه امروز «بیعت با سرداران مقاومت» را سانسور کنند.

آلیا افزود: خون حاج قاسم برکات زیادی مچون «ایجاد اتحاد داخلی»، «تقویت پیوند کشورهای مقاومت»، «ترغیب پارلمان عراق برای تصویب طرح اخراج تروریست‌های رژیم آمریکا» را داشت اما یکی از مهمترین برکات این خون «اثبات وجود عارضه شکاف ادراکی» در بین مردم است چرا که عداه‌ای فکر می‌کردند مردم ارادتی به جبهه مقاومت ندارند اما امروز مشخص شد حقیقت چیست  از این جهت حاج قاسم هرگز از دل‌ها نخواهد رفت و راه و مشی او برای همیشه باقی خواهد ماند.

آلیا با بیان اینکه سپهبد سلیمانی در دل  همه مردم جهان که خواستار مبارزه با ظلم و ستم و زورگویی هستند، جای دارد، تصریح کرد: حتی در بسیاری از کشورها تشییع پیکر مطهر شهید سلیمانی را به صورت نمادی انجام می دهند.

وی گفت: آمریکا یک فریب عمومی تحت عنوان حفظ امنیت در به شهادت رساندن سپهبد سلیمانی به راه انداخت در حالیکه با این جنایت امنیت خود را به خطر انداخت. 

عضو جبهه پایداری تصریح کرد: سیاست آمریکا در به شهادت رساندن سپهبد سلیمانی کاملا اشتباه بود چرا که به ضرر خود آنها تمام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها