موج
کدخبر : ۳۱۰۵۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-310531

قاضی پور در گفتگو با موج:

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اعداد و ارقام موجود در بودجه 99 متناسب با واقعیت های موجود کشور نیست.

نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره عملکرد مجلس دهم ، اظهار داشت: مجلس دهم عملکرد کارآمدی نداشت و با توجه به تحریم های یکطرفه و ناجوانمردانه آمریکا علیه کشورمان، نمایندگان نتوانستند دستاورد خوبی داشته باشند.

وی ادامه داد: متاسفانه در این دوره از مجلس برخی نمایندگان به موضوعات پیش پا افتاده بیشتر توجه کردند، بعنوان مثال مجلس را مدتی معطل کردند تا یک خانومی در اصفهان نماینده شود، یک مدت دیگر تعطیل کردند تا یک زرتشتی در یزد در انتخابات شورای شهر رای بیاورد و  یک مدتی هم وقت مجلس صرف موضوع استانی شدن انتخابات شد.

عضو کمیسیون صنایع ومعادن با اشاره به حضور مردم در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران پای ثابت نظام هستند و همیشه حسن نیت خود را به این کشور  ثابت کرده اند.

قاضی پور با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 9 دی، تصریح کرد: مردم هرگاه احساس کنند که نظام نیازمند کمک آنهاست، تحت هر شرایطی در انتخابات حضور خواهند یافت و پشتیبان این نظام و ولایت فقیه خواهند بود.

وی گفت: عملکردهای نمایندگان در این دوره از مجلس نشان خواهد داد که مردم چه رویکردی را برای انتخاب نماینده خود اتخاذ و با دقت نظر بیشتری نماینده خود را انتخاب خواهند کرد.

نماینده مردم ارومیه با اشاره به لایحه بودجه 99،  گفت: متاسفانه دولت بودجه امسال را با واقعیت های موجود نسنجیده است و انتشار بیش از حد اوراق مشارکت در لایحه بودجه سال 99 یکی از ایرادات مهم این لایحه محسوب می شود لذا دولت هیچ گونه اصلاح ساختاری در بودجه انجام نداده است.

وی با بیان اینکه دولت درباره اصلاح ساختار بودجه به فرمان مقام معظم رهبری گوش فرا نداده است، تصریح کرد: از هدر رفت منابع و جلوگیری از اسراف در بودجه جلوگیری خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

ارز 4200 تومانی فساد آور است/ بودجه 99 واقعی نیست

درباره سهمیه بندی بنزین در بودجه ۹۹ باید همفکری شود

بودجه سال ۹۹ نمی‌ تواند دخل و خرج کشور را به طور واقعی پیش بینی کند

تحلیل توزیع اعتبارات وزارت نیرو در لایحه بودجه ۹۹

صادرات یک میلیون بشکه نفت و فرآورده ها در سال 99 محقق می شود

اشتباهات تکراری در لایحه بودجه سال ۹۹

بودجه تنها آمار و عدد نیست / واقعیت های بودجه 99

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها