موج
کدخبر : ۲۹۱۲۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-291277

امیر حیدری:

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی ارتش نیز همچون دیگر نیروهای مسلح در اوج آمادگی است و در صورت بروز تهدید آن را در نطفه خفه می کند.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در حاشیه مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر در جمع خبرنگاران، گفت: همه نیروهای مسلح در رکاب ولی امر مسلمین در بهترین شرایط ممکن آمادگی رزمی قرار دارند.

وی افزود: نیروهای مسلح امروز این آمادگی‌ را دارند که به هر تهدیدی در کمترین زمان ممکن قاطع ترین پاسخ را دهند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به تغییراتی که در نیروی زمینی ایجاد شده است، گفت: تغییراتی در ماهیت نیروی زمینی ایجاد کرده و آن را به نیرویی چابک، پا در رکاب، ولایت محور و گوش به فرمان تبدیل شده است و آمادگی نیروهای ما در بیشترین حد قرار دارد.

امیر حیدری خاطرنشان کرد: نیروی زمینی ارتش نیز همچون دیگر نیروهای مسلح در اوج آمادگی است و در صورت بروز تهدید آن را در نطفه خفه می کند.

*نزاجا نیرویی محوری است که روح ولایت مداری را در خود دارد

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر اینکه نزاجا نیرویی محوری است که روح ولایت مداری را در خود دارد، گفت: امروز از تعدادی از فرماندهان نیروی زمینی که توانسته اند در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری گام بردارند و از خود روحیه ایثار نشان دهند، تجلیل شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها