موج
کدخبر : ۲۷۷۹۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277980

نماینده شاهین شهر:

نماینده شاهین شهر در مجلس گفت: برخی می خواهند مردم ایران را در برابر آمریکا وادار به ترس کرده و بگویند چاره ای به غیر از تسلیم نداریم.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، اظهار داشت: زمانی که آمریکا با سر و صدای فراوان تعدادی ناو و کشتی جنگی به خلیج فارس اعزام کرد، همه می دانستند که این کار آمریکایی ها برای ترساندن ایران و وادار کردن مسوولان کشورمان به مذاکره انجام شده است.

وی افزود: تمام تحلیگران و کارشناسان نظامی تاکید دارند که آمریکا در این شرایط توان پرداخت  هزینه جنگ با ایران را ندارد و اگر می خواست به ایران حمله کند، ناوهای خود را در تیررس سپاه و ارتش ایران قرار نمی داد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: بنابراین آمریکایی ها و افرادی چون ترامپ و جان بولتون و پمپئو تلاش دارند تا مسوولان ایران را ترسانده و آنها را وادار به مذاکره کنند و به طور قطع جنگی میان ایران و آمریکا اتفاق نخواهد افتاد.

حاجی دلیگانی گفت: علت این است که آمریکایی ها در شرایط فعلی توان اقتصادی و نظامی کافی برای مقابله و رویارویی با ایران را ندارند.

وی افزود: متاسفانه در شرایطی که آمریکایی ها، خودشان به خوبی می دانند توان مقابله با ما را ندارند، عده ای در داخل تلاش دارند تا ترس بر مردم غلبه کرده و هر روز فریاد می زنند که اگر جنگ بشود، ما بیچاره می شویم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تاکید کرد: این عده می خواهند مسوولان را وادار به عقب نشینی در برابر آمریکا کرده و به همین دلیل ترس از جنگ را در کشور ترویج می دهند. این در حالی است که ملتی که تجربه موفق هشت سال دفاع مقدس را دارد، هرگز از جنگ هراسی به دل راه نمی دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها