موج
کدخبر : ۲۷۶۶۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-276684

سردار شکارچی:

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ما این آمادگی را داریم که بند به بند بیانیه گام دوم انقلاب را که به دست نایب امام زمان نگاشته شده است، اجرایی کنیم

به گزارش خبرگزاری موج، سردار ابوالفضل شکارچی معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح  در همایش تجلیل از یاوران چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: باید از تدبیر ارزشمند شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با مدیریت آیت‌الله جنتی در مقابله با توطئه‌های دشمنان انقلاب تقدیر کرد، ستاد کل نیروهای مسلح به عنوان یک وظیفه شرعی نه سازمانی، با هماهنگی ارتش، سپاه و نیروی انتظامی و وزارت دفاع و بسیج به میدان آمدند تا در پی دستور سرلشکر باقری در زمینه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب کارها را در کمیته های مختلف دنبال کند.

وی افزود: با توجه به اینکه یکی از اهداف اساسی دشمنان ناامید کردن مردم و منحرف کردن افکار عمومی به نفع خودش بود تا پیروزی ها و موفقیت های انقلاب را به عنوان نقطه ضعف نشان دهد و آنقدر بی انصافی کند که جمهوری اسلامی را ضعیف تر از رژیم پهلوی توصیف کند که در این زمینه قطعا باید وارد مقابله با اقدامات دشمن می شدیم.

شکارچی با تاکید بر نقش صداوسیما در تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی، اظهار کرد: ما دستاوردهای انقلاب را در قالب سه نمایشگاه به نمایش گذاشتیم که یکی از آنها نمایشگاه دستاوردهای نظامی بود که با همت متخصصین ما، کشور را بالغ بر نود درصد از نیاز خارجی در این زمینه بی نیاز کرد.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه امکان نمایش همه دستاوردهای نظامی ما در این نمایشگاه فراهم نبود، تاکید کرد: آنچه در این نمایشگاه نشان داده شد، حیرت دشمنان را برانگیخت و این در حالی بود که بخشی از دستاوردهای ما به دلایل امنیتی، امکان نمایش پیدا نکرده بود.

شکارچی با بیان اینکه مهمانان خارجی این نمایشگاه به عمق توانمندی جمهوری اسلامی در امور نظامی و تسلیحاتی رسیدند، اظهار کرد: در نمایشگاهی دیگر آنچه که به عنوان سازندگی ها و آبادانی های کشور در زمینه های مختلف شناخته می شد، به نمایش گذاشته شد ولی باید گفت که در همین نمایشگاه هم همه دستاوردهای سازندگی خود را نتوانستیم به نمایش بگذاریم ولی مهمانان خارجی آنقدر جذب شده بودند که کمتر پلک می زدند تا بیشتر ببینند.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه سوم تحت عنوان افتخارات کشور در زمینه اقتدار هوایی، گفت: در مجموع، دستاوردهای انقلاب اسلامی در این نمایشگاه ها به نمایش گذاشته شد و حدود چهل و چهار هزار نفر از این نمایشگاه ها دیدن کردند. همچنین در استانهای کشور هم نمایشگاه های مشابهی برگزار شد.

شکارچی با بیان اینکه هرکجا مردانه و مجاهدانه به میدان آییم حتما موفق خواهیم شد، تصریح کرد: ما این آمادگی را داریم که بند به بند بیانیه گام دوم انقلاب را که به دست نایب امام زمان نگاشته شده است، اجرایی کنیم و در این زمینه قطعا از نیروی جوان کشور که تکیه اصلی اجرایی شدن این بیانیه به دست آنان است استفاده می کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها