موج
کدخبر : ۲۷۴۱۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-274164

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس؛

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: دولت باید به جای پرداختن به مسائل حاشیه ای، برای رفع مشکلات کشور و به ویژه مسائل معیشتی مردم تلاش کند.

سید محمد جواد ابطحی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، اظهار داشت: متاسفانه در سال های اخیر مشکلات بسیاری گریبانگیر کشور شده است و این مسائل مردم ما را با مشکلات مختلفی به ویژه در حوزه معیشتی روبرو کرده است.

وی افزود: از سوی دیگر در حوزه بین المللی نیز با تهدیدهای روز افزون آمریکا روبرو هستیم و تمام آنچه که یک روز به عنوان دستاورد برجام مطرح می کردند، امروز بر باد رفته است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: در ابتدای سال جاری نیز شاهد سیل سهمگین در نقاط مختلف کشور و چند استان بودیم که بیش از 30 هزار میلیارد تومان به کشور خسارت وارد کرده است.

ابطحی گفت: متاسفانه در این شرایط دولت به جای پرداختن به مسائل اصلی و رفع مشکلات کشور، به مسائل حاشیه ای دامن می زند و همین امر اعتماد عمومی مردم به دولت را کاهش می دهد.

وی گفت: انتظار این است که دولت در شرایط فعلی به مسائل اصلی کشور بپردازد و برای رفع مشکلات مردم به ویژه در حوزه اقتصادی و رفع خسارات ناشی از سیل، اقدام جهادی را در دستور کار خود قرار دهد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تاکید کرد: تا زمانی که دولت برای وحدت همه گروه ها اقدام نکرده و رویکرد انقلابی و جهادی را در دستور کار قرار ندهد، نمی توانیم امیدوار به رفع مشکلات کشور باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها