موج
کدخبر : ۲۵۴۵۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-254550

سردار غیب پرور:

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: یقین واثق داریم دانشجوی بسیجی ایران اسلامی و سراسر گیتی با مرجعیت علمی و تولید علم دینی و بومی خواهند توانست در مقابله با تروریسم اقتصادی ایادی مستکبر قد علم کرده، تحریم‌های جنایتکارانه را دور بزند و با سختی‌ها مقابله کند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۱۶ آذر و روز دانشجو پیامی صادر کرد که متن پیام به شرح زیر است:

«هر صفحه‌ای که از تاریخ پر افتخار انقلاب رقم می‌خورد نسل فرهیخته و دانشجوی بیدار جوان و مومن و انقلابی با در ک. و تحلیل سیاسی خود بیش ار پیش با اندیشه‌های شوم و ضد انسانی نظام سلطه علیه ملت بسیجی ایران اسلامی آشنا می‌شوند.

باز نمایی ۱۶ آذر مملو از عملکرد فاسد و مکانیزم سیاسی عقب افتاده و ضد بشری سردمداران زورگوی آمریکایی است که از گذشته تا به حال فقط مدعی دروغین حقوق بشر، دموکراسی و جنبش‌های مدنی بوده و اکنون به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب از اینکه ایران اسلامی به طرفشان نمی‌رود زنجیر می‌جوند.

ضمن گرامیداشت یاد ونام شهدای عزیز دانشجو و تهنیت این روز تاریخی، یقین واثق داریم دانشجوی بسیجی ایران اسلامی و سراسر گیتی با مرجعیت علمی و تولید علم دینی و بومی خواهند توانست در مقابله با تروریسم اقتصادی ایادی مستکبر قد علم کرده، تحریم‌های جنایتکارانه را دور بزند و با سختی‌ها مقابله کند.

آنچه که چراغ راه همه دانشجویان بصیر انقلابی است تاسی به فرامین ناخدای بصیر کشتی انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) است که آرمانگرایی، صدق و صفا و خلوص، رهایی از وابستگی‌های گوناگون حزبی و سیاسی، ظلم ستیزی و استکبار ستیزی و منطق و بینش صحیح را توشه راه خوانده اند و بر تجهیز به آن‌ها تاکید فرموده اند.»

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها