موج
کدخبر : ۲۵۳۲۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-253246

ولایتی:

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل گفت: تنها راه نهایی در برابر توطئه دشمنان همانا راه مقاومت و ایستادگی است.

به گزارش خبرگزاری موج، علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل در دیدار با هیات عالی از نمایندگان جنبش جهاد اسلامی و حماس دیدار کرد.

وی در این دیدار که در ادامه ملاقات‌های وی در حاشیه یازدهمین نشست شورای عالی بیداری اسلامی انجام می‌شد، با تبریک پیروزی بزرگ ملت فلسطین در برابر رژیم کودک کش صهیونیستی گفت: دشمنان از این پیروزی‌های بزرگ شما خشمگین و دوستان شما خرسند شدند، چرا که توانستید هیمنه پوشالی آن را بشکنید و این توفیق بزرگی برای ملت فلسطین محسوب می‌شود و نشانه دیگری است از این که تنها راه نهایی در برابر توطئه دشمنان همانا راه مقاومت و ایستادگی است.

وی افزود: غربی‌ها در جهت تامین منافع خود در منطقه همواره موازنه قدرت را به گونه‌ای طراحی می کنند که در جهت تامین امنیت و منافع رژیم اشغالگر قدس باشد اما با اتحاد ملت‌ های مسلمان و با به وجود آمدن هسته مقاومت این توطئه‌ها با شکست مواجه شده و به لطف الهی خواهد شد.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل تصریح کرد: فلسطین در این مبارزه تنها از خودش دفاع نمی‌کند بلکه از کل امت اسلام دفاع می‌کند و مقام معظم رهبری همواره تاکید فرموده‌اند که مسأله اصلی جهان اسلام، مسأله فلسطین است و این موضوع بسیار مهمی است.

ولایتی به حضور چشمگیر همه مردم و ملت فلسطینی در این مبارزه اشاره کرد و افزود: بسیار موجب امیدواری است که مجموعه مقاومت و همه ملت فلسطین در انتفاضه سوم حضور دارند و علیرغم آنکه شهیدان زیادی را هم در این راه تقدیم می‌کنند اما نا امید نشده و رژیم صهیونیستی و تمامی حامیان آنان را زمین گیر کرده‌اند و مطمئن هستیم مقاومت فلسطین پیروز خواهد شد.

در ادامه این دیدار هیأت فلسطینی نیز ضمن تشکر و قدردانی از ملت و دولت ایران و ولایتی به خاطر تحلیل دقیق از اوضاع منطقه و فلسطین گفت: آنچه اکنون به وقوع پیوسته، تلاش برای تجاوز به تمام سرزمین‌های اسلامی و نه محدود به فلسطین است و خطر رژیم صهیونیستی به کل امت اسلامی امتداد پیدا می کند و این واقعیت این رژیم است .

همچنین در این دیدار یکی از اعضای هئیت فلسطینی نیز تاکید کرد: این نبرد، نبرد امت اسلام است و نه فقط فلسطینی ها و نقش فلسطین این است که با تمام وجود از ناموس، خاک، فرهنگ، عقیده و تمدن خود دفاع کند و مسیر مقاومت را حفظ کنند و بی تردید این توطئه ها شکست خواهد خورد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها