موج
کدخبر : ۲۵۲۸۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-252856

عضو فراکسیون روحانیون مجلس در گفتگو با موج مطرح کرد؛

عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه مدیران قدیمی با حضور جوانان در مسوولیت ها مخالفت می کنند و می خواهند خودشان همچنان در مسند قدرت حضور داشته باشند.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج و در پاسخ به این پرسش که آیا طی سال های اخیر در تربیت نیروی انسانی کارآمد، جهادگر و انقلابی موفق عمل کرده ایم؟ اظهار داشت: به طور قطع انقلاب اسلامی و به طور کلی گفتمان انقلاب توانایی تربیت نیروهای کارآمد و جهادی را دارد و در حوزه های مختلف این توانمندی را ثابت کرده است.

وی تصریح کرد: اگر امروز مدیران جوان ما وارد میدان شوند، ثابت خواهند کرد که از نظر توانمندی، کارآیی، روحیه جهادی و انقلابی و دانش علمی به مراتب بهتر از مدیران فعلی عمل خواهند کرد.

نماینده محلات در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش خبرنگار موج مبنی بر اینکه اگر توانمندی تربیت مدیران خلاق و انقلابی را  داریم، وجود این حجم از مشکلات در کشور چگونه توجیه پذیر است؟ گفت: مشکل این است مدیران ما که بخش زیادی از آنها از ابتدای انقلاب مسوولیت داشته و مسوولیت گرفته اند، حاضر نیستند صحنه را برای جوانان خالی کنند.

سلیمی تصریح کرد: این دسته از مدیران تصور می کنند فقط خودشان توانایی اداره کشور را دارند و باید خودشان در قدرت حضور داشته باشند.

وی تاکید کرد: ما به اندازه کافی جوانان توانمند و خلاق داریم، اما مشکل اینجا است که به آنها اعتماد نمی کنیم.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه مدیران قدیمی با حضور جوانان در مسوولیت ها مخالفت می کنند و می خواهند خودشان همچنان در مسند قدرت حضور داشته باشند.

سلیمی در پایان اظهار داشت: تا زمانی که این روحیه در بدنه مدیریت کشور وجود داشته باشد، نمی توان امیدوار به رفع مشکلات بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها