موج
کدخبر : ۱۸۷۴۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-187422

سرهنگ ' علی حدادی سامانی ' به عنوان فرمانده جدید قرارگاه منطقه پدافند هوایی ' شهید نصر اصفهانی ' اصفهان معرفی شد.

 به گزارش خبرگزاری موج، روابط عمومی عقیدتی سیاسی منطقه پدافند مرکزی شهید نصر اصفهانی روز دوشنبه اعلام کرد: طی مراسمی که با حضور سرتیپ علی بلالی معاون هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) برگزار شد از زحمات سرهنگ ستاد ابوالفضل توکلی فرمانده قبلی قرارگاه منطقه پدافند هوایی ' شهید نصر اصفهانی ' اصفهان تقدیر شد.
سرهنگ ستاد ابوالفضل توکلی فرمانده سابق این منطقه به مرکز مطالعات قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء منتقل شد.
معاون هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در مراسم معارفه و تکریم فرمانده پدافند هوایی ' شهید نصر اصفهانی ' اصفهان با عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت اباعبدالله (ع)، منطقه اصفهان را از نظر اهمیت نظامی یکی از مناطق مهم ارزیابی کرد و افزود: حضور نیروهای مختلف نظامی در این منطقه، لزوم هماهنگی، انسجام و وحدت نیروها را دوچندان کرده است.
سردار علی بلالی با بیان اینکه این هماهنگی هم اکنون با قوت بین نیروهای نظامی اصفهان وجود دارد ابراز امیدواری کرد که این همدلی و هماهنگی همچنان ادامه یابد.
وی در ادامه با بیان اینکه فرصت خدمت صادقانه در مسئولیت هایی که به یک شخص سپرده می شود بسیار کم است، گفت: باید تلاش کنیم در این مدت محدود، مسئولیت سپرده شده را به نحو احسن انجام دهیم و بدینوسیله رضایت خداوند متعال را به دست آوریم.
معاون هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) تاکید کرد: کار موثر، نیازمند تلاش مضاعف است و با ساده انگاری هیچ کار موثری انجام نخواهد شد بنابراین برخورداری از روحیه بسیجی، انقلابی و پرتحرک موجب پیشبرد امور و انجام کار می شود.
وی در ادامه به سخنان رهبر معظم انقلاب در زمان شروع به کار دولت دوازدهم اشاره کرد و گفت: ایشان در این سخنان و سفارش به اعضای دولت به امیر کبیر دوره کوتاه خدمت او در آن زمان اشاره کردند و آن دوران را سرشار از برکات زیادی خواندند که هم اکنون نیز آثار آن قابل لمس است.
سردار بلالی با اشاره به اینکه طی 2 ماه اخیر تغییر و تحول های زیادی در قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) انجام شده است، گفت: علت این است که تعدادی از امیران این قرارگاه در سن بازنشستگی قرار گرفته اند و سعی می شود ضمن استفاده از تجارب ارزشمند آنها از فرماندهان جوان و مستعد برای پیشبرد اهداف راهبردی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) استفاده شود.
امیر سرتیپ ' آذر افروز ' فرمانده قرارگاه ذوالفقار 10 ارتش در منطقه اصفهان نیز با اشاره به حضور یگان های مختلف نظامی در استان اصفهان، این منطقه را مهم دانست و تفاهم و تعامل فرمانده جدید پدافند هوایی منطقه اصفهان با دیگر مجموعه های نظامی را کم نظیر دانست.
وی ابراز امیدواری کرد: این هماهنگی و همدلی با قوت بیشتری ادامه یابد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها