موج
کدخبر : ۴۰۸۱۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-408186

قاسمعلی خدابنده:

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی بیان کرد: با توجه به کمبود ۲۳ هزار معلم در سال تحصیلی جاری، با برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی و بکارگیری نیرو از راههای مختلف موفق به مدیریت این کمبود در استان شده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، قاسمعلی خدابنده مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در خبری اعلام کرد: این استان بیشترین تعداد نیروهای خرید خدمات آموزشی را در کشور به خود اختصاص داده است.

خدابنده در ادامه این خبر متذکر شد: هم اکنون ۶ هزار نیروی خرید خدمات آموزشی در آموزش و پرورش خراسان رضوی مشغول تدریس هستند و با توجه به نیاز استان و کمبود شدید معلم، ۴۲۶ نفر از این تعداد امسال جذب آموزش و پرورش استان شده‌اند.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی همچنین افزود: سال گذشته بیش از ۲ هزار و ٢٠٠ معلم از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب این استان شدند و امسال نیز سه هزار و ۵۰۰ نفر از طریق برگزاری آزمون استخدامی جذب این اداره کل خواهند شد.

وی تاکید کرد: با توجه به کمبود ۲۳ هزار معلم در سال تحصیلی جاری، با برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی و بکارگیری نیرو از راههای مختلف موفق به مدیریت این کمبود معلم در استان شده‌ایم.

خدابنده در خاتمه تصریح کرد: با توجه به بازگشایی حضوری مدارس استان از ابتدای آذر ماه، تمامی مدارس باید نسبت به تشکیل کمیته سلامت اقدام و پس از انجام بررسی های لازم و تنظیم صورتجلسه کمیته سلامت، فرم اعلام آمادگی بازگشایی حضوری را در سامانه بارگذاری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها